1 Puana Razı Olduk

04 Ekim 2016 Salı, 10:51

Teknik direktör Soner Tolungüç, hakemin yüzde yüzlük bir penaltılarını vermediğini yedikleri golde de kaleci Erhan’a faul yapıldığını belirterek, “10 kişiyle kazanacağımız maçta 1 puana razı olduk” dedi
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta 10 kişi kaldığı Hatay deplasmanında 88. dakikada Can Erdem’in golüyle öne geçen ancak 90+5’te yediği tartışmalı golle sahadan 1 puanla ayrılan Karşıyaka, kaçan liderliğin faturası maçın hakemi Yavuz Çetin’e kesti. Teknik direktör Soner Tolungüç, hakemin maç boyunca standartları tutturamadığını belirterek, “İlk yarıda net penaltımızı vermedi. Uzatmanın son dakikasında hava topuna çıkmaması adına kolundan tutulan kaleci Erhan’ın topu alması engellendi ve ardından golü kalemizde gördük” dedi..

“Bir puana sevinemedik”

Maçta Ali Say’a ve diğer oyunculara yapılan bariz faullerin es geçildiğini de söyleyen Tolungüç, “Hakem oyun içerisinde dağıldı, bu durum her iki takımı da etkiledi. Bizim kaderimiz bu herhalde. Hakemlerin daha dikkatli olması gerek. 3 puana ve liderliğe 10 kişiyle bu kadar yaklaşmışken kaçırmak bizi üzdü. 1 puan böyle deplasmanlarda iyidir ancak yakaladığımız avantajı hakem yüzünden kaçırdık, buna yanıyoruz.
Yoksa iyi yoldayız, maç maç ilerlemeye, ayakta kalmaya devam edeceğiz” diye konuştu.