Ayrıca Avrupada deplasmanda kazanamama serisi 12 maça çıktı.
Maç Sonunda Ufuk Sarıca'nın açıklaması ise şu şekilde oldu.
"Zor bir geceydi, iyi bir takıma karşı çok sert bir maç oynadık. Aslında her iki takım da bütün maç sertlik
düzeyini korudu. Biz ilk yarı çok iyi bir savunma yaptık, İyi iş çıkardlk. İkinci yarıya tereddütlerle başladık ve kolay atışları sayıya çeviremedjk, Ancak problem maç boyunca verdiğimiz hücum ribaundları oldu. Maçın son 5 dakikasında da oyun dengedeyken gereksiz zorlama atışlarla kötü tercihlerde bulunmamız maçı kaybetmemize oldu. Son saniyeye kadar kazanabileceğimiz bir maçtı, geri adım atmadık ama oyun aklımız ve kötü tercihler kazanmamıza engel oldu. Perısteri Bwın'l tebrik ediyorum."