Adana Demirspor – Karşıyaka Maçı Hangi Kanalda?

13 Ağustos 2015 Perşembe, 12:02

15 Ağustos 2015 Cumartesi akşamı saat:22.00 da oynayacağımız Adana Demirspor – Karşıyaka maçı TRT Spor kanalından ve sitemizden canlı olarak yayınlanacaktır. Cumartesi gecesi saat:22.00 da oynanacak maçta hava sıcaklığının 27-28 derece, nem oranının ise %91 olması bekleniyor.

Taraftarlarımız Adana 5 Ocak Stadyumunda Güney Kale Arkası ile Güney Kapalı tribün arasında kalan yerde izleyecekler. Maçın misafir tribün bilet fiyatları 4 lira olarak açıklandı. Cuma gecesi saat:24.00 da Çarşıdan otobüslerimiz kalkacaktır. Maça gelmek isteyen taraftarlarımız Taraftarlar Derneğine gelerek isim yazdırmaları gereklidir.
adanatr,bun

Geçtiğimiz sezon ligin ilk yarısında 9 Kasım 2014 tarihinde oynanan karşılaşmada Adana Demirspor 5 Ocak Stadı’nda takımımızı 2-1 yenerken, ligin ikinci yarısında oynanan karşılaşma ilginç bir skora sahne olmuştu. İlk olarak 3-0 öne geçen Adana Demirspor bu üstünlüğünü koruyamamış ve maçı takımımız 6-5 kazanmıştı.

Karşıya Adana Demirspor İstatistikleri

Karşıyaka ile Adana Demirspor bu güne kadar 26 kez karşı karşıya geldiler. Daha önce oynanan müsabakalarda Karşıyaka ve Adana Demirspor’un birbirlerine karşı 9’ar galibiyetleri bulunuyor. İki takımın birbirleri ile oynadıkları karşılaşmalardan 8 de beraberlik çıkmış.

Ancak Adana’da oynanan karşılaşmalarda Demirspor’un bariz bir üstünlüğü var. Adana 5 Ocak Stadı’nda oynanan toplam 12 karşılaşmada Demirspor, 6 galibiyet elde ederken, Karşıyaka’nın galibiyet sayısı 4’de kalmış. Takımlar arasında oynanan iki karşılaşmada beraberlikle sonuçlanmış.