Ahmet Arı Belirsizliği

06 Haziran 2014 Cuma, 13:30

PTT 1’inci Lig’de teknik direktör Yusuf Şimşek’le yeniden anlaştıktan sonra iddialı bir kadro kurmak için kolları erken sıvayan Karşıyaka yönetiminde Ahmet Arı şoku yaşanıyor. 2’nci Başkan Azad Yeşil, Osman Dal ve Metin Yıldırım’dan oluşan Transfer Komitesi’nin iç transferde masaya oturduğu ilk isim olan yıldız futbolcu, “Artık Süper Lig’de oynamak istiyorum. Bana iki hafta süre verin. Kulüp bulamazsam PTT1’inci Lig’de tek tercihim Karşıyaka olur” yanıtını verdi.(HÜRRİYET)

ARI’NIN KAFASI KARIŞTI

Yusuf Şimşek’le el sıkıştıktan sonra iç transfere odaklanan Karşıyaka’da Ahmet Ari’nin durumu belirsizliğini koruyor. Şimşek’in gelecek sezon takımda görmek istediği oyuncuların başında gelen 25 yaşındaki orta saha başta Balıkesirspor olmak üzüre birçok kulüpten gelen teklifler nedeniyle karar vermekte zorlanıyor.

KALECİ ARAYIŞI SÜRÜYOR

Karşıyaka Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, “Kendisiyle görüşmek istediğimizi söyledik. Kararı verecek olan kendisi. Rakam konuşulmadı. Birkaç gün içinde masaya oturacağız ve her şey belli olacak” dedi. Öte yandan yönetim Şimşek’in raporu doğrultusunda David Bicik’in yerine yeni bir kaleci bulmak için kolları sıvadı.