Basketbol Kombine Kartları Hakkında

04 Eylül 2015 Cuma, 20:53

Karşıyaka Basketbol Şubesi Yönetimin Kombine Kartlar Konusunda açıklamalar yaptı. İşte o açıklamalar;

Sayın Karşıyaka Taraftarı;

Hayallerin gerçekleştiği muhteşem bir sezonu geride bıraktık.

2015-2016 sezonunda, “Euroleague Takımı” sıfatıyla parkede olacağız. Euroleague organizasyonu saha içinden tribünlere ve hatta salon dışına dek önemli değişiklikler gerektirmektedir.
Gerek taraftarımızın seyir keyfini iyileştirmek ve gerekse Euroleague şartlarını yerine getirebilmek adına, Karşıyaka Arena’da yeni bir giriş-çıkış ve tribün yapılanmasına geçmekteyiz. Alışkanlıkları değiştirmek her zaman zor olmuştur. Ancak, yapılan değişikliklerin öncelikle sizlerin güvenliğini ve seyir keyfini arttırmak amaçlı olduğunu belirtir aşağıdaki konularda yardım ve anlayışınızı bekleriz.

Kombine kartı almak suretiyle yapmış olacağınız katkıya teşekkür ederiz.

Sahip olduğunuz Kombine Kart:

1- Pınar Karşıyaka’nın, 2015-2016 sezonu boyunca ev sahibi sıfatıyla oynayacağı tüm karşılaşmalarda geçerlidir.

2- 6222 sayılı Kanun’un açık hükmü gereğince, spor salonuna biletsiz seyirci girişi yasaklanmıştır. Sahip olduğunuz kombine kart, tek kişilik bilet yerine geçerli olup; sahibine, üzerinde yazılı numaralı koltuğa oturma hakkı verir. Güvenlik kuralları gereği salona gelen herkes (çocuklar ve engelliler dahil) o maça ilişkin geçerli bilet veya kombine / vip kartını el terminalleri ve turnikelere okutmak durumundadır.

3- Kart sahibi; salon içerisinde her hangi bir anda emniyet, özel güvenlik veya kulüp yetkililerince istendiği takdirde kartını ibraz etmek durumundadır.

4-Kartın kaybolması halinde eski kartın iptali ve kart basım ücreti mukabilinde yeni kart çıkartılabilmesi, ancak hak sahibinin tespiti ile mümkün olabilecektir. Bu itibarla, kart sahibinin iletişim bilgilerini kulüple paylaşması tavsiye olunur. Aksi takdirde kulübün kart temini veya para iadesi sorumluluğu bulunmamaktadır.

5- 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun çerçevesinde, müsabakalardan men veya diğer cezaları alan kişilerin kombine kartlarını iptal etme yetkisi, Basketbol Şube
Yönetimi’ nin kararı ile Karşıyaka Spor Kulübü Yönetimi’ ne aittir. Kart sahibinin kendi eylemlerinden kaynaklanacak bu uygulama sebebiyle, ücret indirimi veya para iadesi hakkı yoktur.

Saygılarımızla
Karşıyaka Spor Kulübü
Basketbol Şube Yönetimi