Bir Parkede Sen Koy

28 Ekim 2016 Cuma, 09:39

Karşıyaka Spor Kulübü Voleybol Şubesinden Altyapıya Büyük Yatırım

Karşıyaka Spor Kulübü Voleybol Şubesi tarafından Selçuk Yaşar Spor Tesisleri’ne yapılacak olan altyapı spor salonunun ve ‘’Bir Parke de Sen Koy’’ kampanyasının detayları Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’nda gerçekleştirilen bir etkinlik ile tanıtıldı.

Tanıtım toplantısına Karşıyaka Spor Kulübü Başkanvekili Yener Yahya Eyüboğlu, Voleybol Şube Başkanı Serkan Ergüven, Voleybol Şube yöneticileri Egemen Dinçer, İlter Köseoğlu, Mert Erboy, Murat Yılmaz ve Rasih Mardinçelebi’nin yanı sıra basın mensupları da katıldı.
14853121_700947990070811_6547560848701947758_o
Voleybol Şube Yöneticisi İlter Köseoğlu tarafından aktarılan teknik detayların ardından “Bir Parke de Sen Koy” kampanyası ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Voleybol Şube Başkanı Serkan Ergüven, “Çok kısa zamanda projemiz önemli gelişmeler yaşadı, hayata geçecek duruma geldi. Şube olarak projenin tamamlanması adına bir kampanya yapmaya karar verdik. Adına da ‘Bir Parke de Sen Koy’ dedik. Bu kampanyada paradan çok teknik destek almak isteyeceğiz. Karşıyaka camiasından bu projenin tamamlanması için yardım bekliyoruz. Yine de Bronz, Gümüş, Altın ve Platinum adını verdiğimiz sponsorluk paketleri hazırladık. Bu paketler ile de katkı bulacağız.” diye konuştu.

Hayata Geçmeye Çok Yakın

Projenin altyapı açısından çok önemli olduğunu belirten Ergüven, “Altyapıdaki yarışmacı takımlarımızın geleceğini kurtaracağını düşünüyoruz. Tüm camia olarak üstesinden gelip kısa vadede hayata geçirmeyi planlıyoruz. Bu işe girişirken destek arayışlarına da başladık. Camia büyüklerimizden şimdiden projenin yüzde 30-40’ını gerçekleştirecek bir yardım sözü aldık.” dedi.
Böyle bir çalışmadan dolayı voleybol şubesini kutladığını ifade eden Karşıyaka Spor Kulübü Başkanvekili Yener Yahya Eyüboğlu ise, “Şube Başkanımız Serkan Ergüven’e bu projeden dolayı çok teşekkür ediyorum, başarılar diliyorum. Biz de elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız, her zaman da yanında olacağız. Allah utandırmasın.” diyerek sözlerini noktaladı.

Altyapı Salonunun Yanı Sıra Bir Sosyal Tesis

Çiğli Selçuk Yaşar Spor Tesisleri içerisine yapılması planlanan altyapı spor salonu 600 metrekarelik spor kullanım alanı sunuyor. Bunun yanı sıra içerisinde 240 metrekarelik bir sosyal tesis bulunduran salon, üç kat ve terastan oluşuyor.

Altyapı çalışmalarında iki ayrı sahada aynı anda antrenman yapma imkânı sunan tesiste öğrenci velilerinin çocuklarını takip edebilmesi için bir de kafeterya bulunacak.

bir parkede sen koy 2

Zemin katında veli bilgilendirme odasının yanı sıra kulübün lisanslı ürünlerinin satılacağı bir mağazanın bulunduğu tesislerin birinci katında idari odalar ile birlikte toplantı salonu yer alacak. Üçüncü katta ise kondisyon salonu ve kafeterya bulunacak. Bir üst katta da kafeteryanın bağlı olduğu bir teras inşa edilecek.

Projenin en kısa sürede hayata geçirilmesini sağlamak adına bir de internet sitesi hazırlandı. Detayları öğrenmek ve katkı sağlamak isteyenler www.birparkedesenkoy.com adresinden projenin içeriğini görebilecek.
bir parkede sen koy 3