Bu Takım Başarılı Olacak

25 Haziran 2014 Çarşamba, 15:11

Kadrosunu büyük oranda şekillendiren KSK’nin 2.Başkanı Azat Yeşil, “Bu takım başarılı olacak” dedi.

Kaleci Loriya, sağ bek Shukurov, sol bek Yenal, orta saha Onur Okan’ın ardından son olarak 1461 Trabzon’dan sağ-sol kanat Mehmet Sıddık ile Kızılcahamam’dan forvet Abdullah’ı aldıklarını hatırlatan Yeşil, “Kilit isimler zaten takımda kaldı. Bu kadroya assolist olacak 10 numara, stoper ve alternatif kaleci eklenecek, Karşıyaka hedefine yürüyecek” dedi. (HÜRRİYET)

KSK ASSOLİSTNİ ARIYOR

Karşıyaka İkinci Başkanı Azat Yeşil, “Bu kadroya assolist olacak 10 numara ve stoper transferleri yapacağız” dedi

TRANSFERDE kadroyu büyük oranda şekillendiren Karşıyakada 2’nci Başkan Azat Yeşil, “Bu takım başarılı olacak” dedi. Kaleci Loriya, sağ bek Shukurov, sol bek Yenal, orta saha Onur Okan’ın ardından son olarak 1461 Trabzondan sağ kanat Mehmet Sıddık ile Kızılcahamamdan forvet Abdullah’ı alan yeşil kırmızılılarda Yeşil, “Kilit isimler zaten takımda kaldı. Bu kadroya assolist olacak 10 numara, stoper ve alternatif kaleci eklenecek” dedi.

TAKIM RUHU GEREKLİ

Karşıyaka’nın play off hedefine ulaşacağını söyleyen Yeşil, “Hedefin yükselmesi takım ruhunun oluşmasına bağlı. Direkt Süper Ligden bahsetmek için erken. İlk yarı sonunda puan tablosundaki Shukurov duruma göre hedefi revize edebiliriz. Henüz kongre bile yapmayan takımlar var. Rakiplerin durumu da önemli” diye konuştu. Transferde teknik direktör Yusuf Şimşek’in tanıyıp güvendiği isimleri seçtiklerini söyleyen Yeşil, “Bu kadro yüzümüzü kara çıkarmayacak. Taraftarımız da her mazan olduğu gibi bize güvensin. En iyisi yapmak için mücadele ediyoruz” ifadelerini kullandı. (9 EYLÜL)