Bütün Futbolcuların Alacakları Ödenecek

28 Mayıs 2017 Pazar, 04:05

Mustafa Aşan’ın alacağını ödeyerek takımda tuttuklarını hatırlatan Yazıcı, “Tüm futbolculara alacaklarının tamamı ödenecek” diye konuştu
Spor Toto 2. Lig’de yeni sezon öncesi tüm kadroyu koruyup yeniden üst sıraları zorlayacak bir ekip yaratmak isteyen Karşıyaka, ilk icraat olarak takımın önemli oyuncularından Mustafa Aşan’ın alacağını ödeyerek, takımda kalmasını sağlarken, diğer oyunculara da garanti verdi. Mutlu Altuğ başkanlığındaki yeni yönetimde yer alan Mete Yazıcı, tüm futbolcuların alacağının kuruşuna kadar ödeneceğini ve takım istikrarının korunacağını söyledi.

YÖNETİM ÇABA HARCIYOR

Yazıcı, “Bir ağabey ve spor bilimcisi olarak Karşıyaka sevgisiyle elimden geleni yapacağım. İlk etapta altyapımızdan yetişen 7 futbolcuyla görüştük ve geçen yılın değerlendirmesini yaptık. Oyuncularımızla hedefi olan bir takım olabilir miyiz, bu kadro ile neler yapabiliriz, onları konuştuk. Futbolcular 10 yıldır birlikte ve KSK’li olmalarının motivasyonlarını arttırdığını söylediler. Gitmek istemediklerini belirttiler” dedi.

HERKESLE ANLAŞACAĞIZ

Yönetim olarak içinde bulundukları çıkmazdan kurtulma çabası verdiklerini ifade eden Yazıcı, “Kulübe ihtarname çeken 8 oyuncu ve sözleşmesi devam eden tüm oyuncuların alacakları kuruşuna kadar ödenecek. Sözleşmesi biten 8 oyuncuyla da tekrar anlaşmak istiyoruz. KSK kulübünün altından kalkamayacağı bir yük yok” diye konuştu.