Cumartesi Günü Süprizim Var

03 Temmuz 2015 Cuma, 08:46

Karşıyaka’ya yaptığı maddi yardımla gündemden düşmeyen İstanbullu iş adamı Erdal Acar, camiayı ayağa kaldıracak 3 transferi yarın açıklayacak
Mayıs ayında 1.3 milyon, haziran ayında 625 ve önceki gün ise yaklaşım 5 milyon lira ödemeye yaparak Karşıyaka’ya desteğini sürdüren Erdal Acar, şimdi de transfer bombalarını patlatmaya hazırlanıyor. Tatilini yaptığı Çeşme’de yatına KSK bayrağı asıp yeşil-kırmızılı renklere olan sevgisini bir kez daha gösteren Acar, transferin önünün açılmasıyla yeni oyuncuların imza atmaya İzmir’e geleceğini basın danışmanı Emrah Öztürk aracılığıyla açıkladı. “Cumartesi günü (yarın) sürprizim var” diyen Acar, “Personelin alacaklarının büyük bölümü ödendi. Transfere engel olan yerli ve yabancı oyunculara ödemeler başladı. Artık transfer yapmamıza engel bir durum yok. Cumartesi günü (yarın) 3 bomba transfer yapacağız” mesajını Karşıyaka camiasına verdi.

GÖKHAN ÖZYURTLU

İki imza daha atıldı
Karşıyaka dün iki oyuncuya daha imza attırdı. Daha önce Kayserispor’dan Mehmet Eren Boyraz ile Çağlar Birinci ile Altınordu’dan Taha Balcı’yı renklerine bağlayan KSK, dün de Gaziosmanpaşa’nın 21 yaşındaki milli stoperi Aykut Güler ile altyapısından yetişen eski oyuncusu Onur Kıntaş ile sözleşme imzaladı. U-15’ten U-19’a kadar 20 kez milli takımlarda görev yapan geçen sezon 27 maça çıkan Aykut’u birçok PTT 1. Lig ve 2. Lig takımı istiyordu.

İkinci olamayız

KSK Teknik Direktörü Dumlupınar, PTT 1. Lig’de bu sezon birinci sıradan Süper Lig biletini alacaklarını söyledi

Karşıyaka önceki akşam yaptığı antrenmanla 2015-2016 sezonunun ilk çalışmasını yaparken teknik direktör Cüneyt Dumlupınar, PTT 1. Lig’de şampiyon olacak bir kadro kurmak için ter döktüklerini söyledi. Altyapıdan yetişen gençlerden kurulu kadrosuyla ilk çalışmasını yapan Karşıyaka’da Dumlupınar, “Biz bu lige ikinci olup yada Play-off’tan Süper Lig’e çıkmak için hazırlanmayacağız, birinci olup çıkmayı hedefleyeceğiz. Transferlerimiz hazır, her gün yenisi katılacak. Pazartesi gününe kadar İzmir’deyiz, daha sonra Erzurum ve Bolu kampına gideceğiz” diye konuştu. Dumlupınar, altyapıya büyük önem verdiklerini kadroda mutlaka en az altyapıdan yetişmiş 8 oyuncunun yer alacağını söyledi.