Ekibime Güveniyorum

11 Ağustos 2016 Perşembe, 08:28

KSK’de 7 oyuncudan 6’sı takımda kalınca teknik heyet rahat nefes aldı

13 yıl aradan sonra 2. Lig’de mücadele edecek olan Karşıyaka’da yönetim geçtiğimiz sezon kadrosunda bulunan 7 futbolcudan 6’sını takımda tutmayı başarınca teknik heyet rahat bir nefes aldı. Transfer yasağını kaldıramadıkları için eski oyuncularına yönelen yeşil-kırmızılılar Mustafa Aşan, Zeki, Abdülhamit, İbrahim Kaş, Can Erdem ve Behram’ı takımda tutmayı başardı. Teknik direktör Soner Tolungüç, tecrübeli ve genç oyunculardan oluşan iyi bir ekip oluşturduklarını belirtirken, orta sahada forma giyen Mahmut’a da kapılarının açık olduğunu söyledi. Tolungüç, “Mahmut’a teklifimizi sunduk. O da kendi kararını verecek.
Biz de bizimle canı gönülden çalışmak isteyen futbolcular ile yola çıkacağız. Ben ekibime güveniyorum” ifadelerini kullandı

İkinci etap Bolu’da

Isparta Davraz’da ilk etap çalışmalarını tamamlayan Karşıyaka, 15 Temmuz Demokrasi Kupası için geldiği İzmir’den yarın ayrılarak Bolu Davraz’da ikinci etap çalışmalarına başlayacak. Teknik direktör Soner Tolungüç denetiminde teknik taktik ağırlıklı çalışmalar yapacak Karşıyaka’da takıma yeni katılan tecrübeli oyunculara da ayrı program uygulanacak. Karşıyaka’da takıma dönen Mustafa Aşan, Zeki, İbrahim Kaş, Can Erdem ve Behram takımla çalışmalara başlarken yurtdışında olan Abdulhamit’in gelecek hafta takıma katılacağı öğrenildi.