Emrah Bozkurt'a Veto

27 Haziran 2014 Cuma, 05:35

Dört yıl önce formasını giydiği Karşıyaka’ya geri dönmek isteyen forvet Emrah Bozkurt’a teknik direktör Yusuf Şimşek’ten veto geldi

PTT l’inci Ligi takımı Karşıyaka’ya dönmek isteyen Mersin Idmanyurdu’nun 34 yaşındaki forvet oyuncusu Emrah Bozkurt, teknik direktör Yusuf Şimşek’in vetosuyla karşılaştı.

Karşıyaka’da 2010 da play off oynayan son iki sezonda PTT l’inci Ligi takımlarından önce Kayseri Erciyesspor, sonra da Mersin İdmanyurdu’yla üst üste şampiyonluk yaşayan Emrah, yönetimi arayarak, “Dönmeye hazırım” mesajı verdi. Yusuf Şimşek ise transfere “Sistemime uygun değil” diyerek karşı çıktı. (9 EYLÜL)

EMRAH BOZKURT SESLERİ

PTT 1. Lig’de transfere hızlı giren ve kadrosunu büyük ölçüde belirleyen Karşıyaka, forvet hattını Emrah Bozkurt’la takviye etmek için çalışıyor. 2009-2010 sezonunda yeşil-kırmızılı formayı giyen 7 gol atan ancak Yükselme Grubu maçları sonunda Süper Lig trenini son anda kaçıran tecrübeli oyuncu, Diyarbakırspor, Kayseri Erciyesspor ve Mersin İdmanyurdu’nda Süper Lig’e çıkma mutluluğunu şampiyon olarak yaşadı. 34 yaşında olmasına rağmen Mersin’de 28 maçta görev yapan 4 gol atan Emrah Bozkurt, Erciyes’te 14 gol, Diyarbakır’da 16 gol attı. Tecrübeli forvetin PTT 1. Lig’de 187 maçta 64 gol bulunuyor. Kadrosunda son vuruşlarda etkili Can Erdem ve Hollandalı Ars’ı bulunduran Kaf-Kaf, Emrah’ı da alarak hem forveti hem de forvet arkasını güçlendirmeyi planlıyor. Teknik Direktör Yusuf Şimşek’in yönetime alınması yönünde rapor verdiği Emrah, İzmir’e yeniden dönme konusuna sıcak baktığı görüşmelerin sürdüğü öğrenildi.