En Büyük Asker Bizim Asker

23 Mayıs 2019 Perşembe, 20:41

TFF 3. Lig 2. Grup’ta bu sezon düşme hattında son sıradan gelip Play-Off heyecanı yaşayan Karşıyaka’nın 5 futbolcusu, önümüzdeki günlerde askerlik heyecanı yaşayacak.
Yeşil-kırmızılı kadronun en tecrübeli isimleri Mustafa Aşan, Cenk, Onur, Arif ve Metin, 8 Haziran’da vatani görevleri için kışlanın yolunu tutacak.
Yaşları tuttuğu için bedelli askerlik fırsatını değerlendirecek Kaf-Kaf’ın yıldızları yorucu lig maratonu sonrası tatillerini kışlada geçirecek.

21 GÜN YOKLAR

Yeşil-kırmızılılardan Cenk ve Onur, 21 günlük askerlik vazifelerini Bornova’da, Mustafa Aşan Samsun’da, Arif İskenderun’da, Metin ise Gümüşhane’de yapacak. Haziran ayının sonunda terhis olacak Karşıyakalı futbolcular ardından kısa bir süre sonra yeni sezon hazırlıklarına başlayacak. Bu arada teknik direktör Mesut Toros kendisine üst liglerden teklifler gelmesine rağmen kontrat yenileyip KSK’de kalmaya sıcak bakıyor. Kaf-Kaf’ta gençlerle adeta mucize yaratan genç teknik adam, “Camia ile bütünleşirsek birer birer üst liglere çıkarız. Gençlerimizle yeni sezonda daha da iyi işler yaparız” dedi.