Erdal Acar Antremanda

26 Eylül 2015 Cumartesi, 09:49

Geçtiğimiz hafta içinde Taraftarlar Derneği yönetiminin organize ettiği yemekte Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Ali Erten ile bir araya gelen ve buzları eriterek “futbol şubesi”ni devralması gündeme gelen Erdal Acar, antrenmanı futbol Şube başkanı Osman Kırkpınar, yönetici Devrim Acar, Mustafa Özçakar, İstanbul temsilcisi, yönetici Kerim Çetin, Çarşı Grubu lideri Taner Ütüklerli ile birlikte izledi.

Yarın Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile yapacağı maçın son antrenmanını yönetici yeğeni Devrim Acar’la birlikte Çiğli Selçuk Yaşar Tesislerine gelen Erdal Acar, teknik direktör Cüneyt Dumlupınar ve futbolcularla bir süre özel olarak görüştü.

Erdal Acar, “Karşıyaka olarak ligin en iyi kadrosuna sahibiz. Uyum sorunu yaşadığımız bir gerçek, bu zamanla aşacağımıza da inanıyorum, ancak hakem kararlarıyla kaybedilen puanları da unutmayalım… Benim Karşıyaka sevdam hiç bitmez, bundan sonra takımla daha fazla ilgileneceğim, Karşıyaka’nın başarısı için birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız. Bu konuda ben elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım. Hedefimiz sezon sonunda süper lig. Ben süper lige çıkacağımıza inanıyorum. Hafta sonu Gaziantep Büyükşehir ile oynayacağımız maça gidip futbolcularımıza moral vereceğim, ilk yarı sonuna kadar yukarıyla puan farkının açılmasına engel olmalıyız ” dedi.