Erdal Acar: “Karşıyaka benim sevdam”

19 Kasım 2015 Perşembe, 18:36

Karşıyaka ile yakın bağ kuran ve takıma destek veren Erdal Acar, İzmir temsilcisini bıraktığı yönündeki haberleri yalanladı.

Karşıyaka’ya sezon başından bu yana karşılıksız ekonomik kaynak sağlayan İstanbullu iş adamı Erdal Acar, son gelişmeler üzerine yeşil kırmızılı kulüple bağlarını koparıp, Vartaş Elazığspor’a destek vereceği yolundaki haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirterek, “Karşıyaka benim sevdam” dedi.

Acar, şu anda, Beşiktaş, Artvin Hopaspor, Beykozspor ve Vartaş Elazığspor’a destek verdiğini hatırlatarak, “Karşıyaka’yı bırakmam söz konusu olamaz” şeklinde konuştu.

Kulübe Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan 2 milyon, Folkart’tan 550 bin, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden 500 bin TL geldiğini hatırlatan Erdal Acar, Başkan Ali Erten’in bu paraların nereye gittiğini açıklamasını istedi.

Acar, “Başkan Erten tüm ısrarlarımıza rağmen bu paranın nereye dağıtıldığını söylemedi. Karşıyaka’nın hakkını yedirmeyiz. Haksızlık yapılıyorsa karşısında oluruz. Ali Erten kalsa da gitse de biz her zaman Karşıyaka’nın yanındayız” diye konuştu.