Erdal Acar Sessizliğini Bozdu

05 Mayıs 2016 Perşembe, 19:23

Sosyal paylaşım sitesi instagram’daki hesabından yayınladığı mesajda yeşil kırmızılı kulübe yaklaşık 22 milyon TL karşılıksız yardımda bulunduğunu öne süren Acar, “Sağladığım bu destekten dolayı hakkımda çıkan ‘İzmir’e yatırım yapacak’ iddialarının dedikodu olduğunu eminim öğrenmişsinizdir” ifadesini kullandı. Karşıyaka’nın düşmesine en az taraftarlar kadar üzüldüğünü ifade eden Erdal Acar şu açıklamayı yaptı:

Sevgili Karşıyakalılar;
Takımımızın düşmesinden dolayı sizin kadar benim de üzgün olduğumu bilmenizi isterim. Günlerdir sosyal medyadan şahsım adına bir çok yazı yazıyorsunuz ve bu camianın içinde olan insanlar neyin ne şekilde olduğunu çok iyi biliyorlar. Ben bu kulübe karşılıksız maddi destek sağlamaktan başka hiç bir şey yapmadım ve yaptığım bu destekten dolayı İzmir’e yatırım yapacak iddialarının da nasıl asılsız dedikodular olduğun eminim artık öğrenmişsinizdir.
Yaklaşık 22 milyon TL ye yakın karşılıksız yapılan bu destek sürecinde yönetim ve hocalar kimi almak istedilerse alın dedim. Ne yönetimin ne hocaların hiçbir şekilde işlerine karışmadım. Camianın içinde olan insanlar bu yazdıklarımın doğruluğunu benden daha iyi biliyorlar.
Şunu üzülerek belirtmek isterim ki şampiyonluk parolasıyla çıkılan bu yolda sevdam dediğim Karşıyaka’nın düşmüş olduğu bu durum gerçekten beni derinden üzmüştür. Ama ne yazık ki hem destek ol hem suçlu ilan edil…
Ne yazık ki takımın aldığı bütün başarısızlıkların faturasının şahsım adına kesmeye çalışan klavye başında asılsız yazılar yazan kişilere soruyorum. Şahsımın maddi destek vermekten başka ne suçu olabilir? Gönül isterdi ki bu kadar paralar doğru harcansaydı doğru şekilde doğru kişilerle transferler yapılsaydı şuan bunları konuşmuyor olacaktık.
Şunu unutmayın ki; Karşıyaka büyük bir camiadır ve hak ettiği yere elbet bir gün gelecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın .
Sevgiler.