Erdal Acar’ın Kulübe Desteği Sürecek

15 Ağustos 2015 Cumartesi, 02:01

Karşıyaka’da Erdal Acar’ı temsilen yönetime giren Devrim Acar, yönetimin kendileriyle ilgili yaptığı, ‘Destekleri resmi sponsorluk sözleşmesiyle olsun, yoksa bu iş biter’ açıklamasına tepki gösterdi.
Futbol takımının PTT 1. Lig maratonunun başlamasına 2 gün kala yapılan açıklamanın manidar olduğunu belirten Devrim Acar, “Taraftar bizi istediği sürece bir yere gitmeyiz. Ama artık Başkan Ali Erten ve ekibiyle kılıçlar çekildi. Meydanı onlara bırakmayacağız. Erdal Acar’ın kulübe desteği sürecek ve Süper Lig sözünü tutacağız. Yönetimin yerinde olsam istifa ederdim” dedi.

Kulübe nakit ödemeler ve senetlerle birlikte toplam 15 milyon TL kaynak aktardıklarını söyleyen Acar, “Biz sponsor değiliz. Tüm ödemeler bağış olarak benim tarafımdan yapıldı. Normalde tesislerin önünden geçmeyecek futbolcuları takıma kazandırdık. Transferleri hocamızın isteğiyle bizzat ben yaptım. Yönetim dünkü açıklamayı, ‘Alacağımızı aldık, çekip gitsinler’ diye yapmış olabilir. Hukuk kuruluyla muhatap olacağımız söyleniyor. Ali Erten daha yönetime seçilmeden transfer yasağı için ödeme yaptık. O zaman hukuk yoktu şimdi mi var” diye konuştu.