Erdi, Parayı Bile Konuşmadı

13 Haziran 2014 Cuma, 18:10

Dış transferde Loriya ve Yenal, iç transferde ise Erdi ile anlaşan Kaf-Kaf, Cernart ve Onur ile görüşüyor. Cafercan ile yollar ayrıldı

Karşıyaka’da yönetim, teknik direktör Yusuf Şimşek’in raporu doğrultusunda iç ve dış transfer çalışmalarını sürdürüyor. Yeşil-kırmızılılar Kazak kaleci David Loriya ve Denizlispor’dan Yenal ile anlaşma sağladı. İç transferde ise Erdi Kasapoğlu ile 2 yıllık daha anlaşma sağlayan yönetim pazartesi günü de Mustafa Sevgi, Caner Ağce ve kaleci Recep Biler ile masaya oturacak. Bu arada altyapıdan yetişen Erdi Kasapoğlu’nun yöneticilerle parayı bile konuşmadan imza attığı açıklandı.

Arı’da pürüz var
Karşıyaka ile geçtiğimiz gün sanal ortamda yeniden anlaştığı iddia edilen Ahmet Arı’nın transferinde pürüzlerin olduğu öğrenildi. Başarılı oyuncu ile peşinat konusunda sorun yaşandığı ve yönetimin verdiğe son teklife Ahmet Arı’nın düşünmek için süre istediği öğrenildi. Öte yandan teknik direktör Yusuf Şimşek’in takıma mutlaka alınması istediği Rizeli Cernat ve Fethiyeli Onur Alkan ile de pazarlıklar devam ediyor. Ayrıca geçtiğimiz sezon Tavşanlı Linyit’ten alınan Cafercan Aksu ile de yollar resmi olarak ayrıldı.