Hakan Kuş’a teklif yağıyor

20 Haziran 2016 Pazartesi, 16:18

Transfer yasağı nedeniyle eli kolu bağlanan KSK’de geçen yıl Arsin’de kiralık oynayan Hakan Kuş’a teklif yağıyor

Yeni sezonda Spor Toto 2. Lig’de mücadele edecek olan Karşıyaka’da gözler yönetimine çevirildi. Camia yönetimin transferin önünü açıp açamayacağını beklerken, geçtiğimiz sezonda çeşitli takımlarda kiralık olarak forma giyen oyunculara da talipler artıyor. Geçen sezon Arsinspor’da forma giyen 22 yaşındaki forvet Hakan Kuş çok sayıda takımın transfer listesinde yer alıyor. Genç golcüye Ankara ekibi Bugsaşspor, 2. Lig’in yeni ekibi Ofspor, Batman Petrol ve Muğlaspor’un talip olduğu öğrenildi. Ancak transferin önü açılır ve forvet hattına oyuncu alınırsa Hakan Kuş’un dördüncü kez başka bir takıma kiralanmasının gündeme geleceği bildirildi. Hakan Kuş’un sözleşmesi 2017 yılında sona eriyor.
Futbola Turgut Egeli ve Ahmetli Belediyespor’da amatör olarak başlayan Hakan Kuş, Karşıyaka’da profesyonel olduktan sonra 3. Lig kulüpleri Balçovaspor, Çine Madran ve Arsinspor’da kiralık olarak forma giydi ve 80 maçta 18 gol attı.

Stat için görüştüler

Karşıyaka Başkanı Mutlu Altuğ, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile bir araya gelerek stat ve tesisler için görüş alışverişinde bulundu. Başkan Altuğ, Aziz Kocaoğlu’nun Karşıyaka Stadı’nın Yalı’ya yapılıp Örnekköy’de kulübe stat yapımı için gösterilen arazide altyapı tesisleri yapılması konusunda görüştüklerini açıkladı.