Hakkımızda

01 Kasım 2018 Perşembe, 22:47
[imagebox image=”3163″ heading=”” button_text=””]

Öz Başak Yol Yardım müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Öz Başak Yol Yardım ailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekte Öz Başak Yol Yardım ailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Yol yardım sektöründe başarının sağlanabilmesi için en önemli değerlerin başında şüphesiz müşteri memnuniyetinin sağlanması gelmektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için ise hizmetlerin tamamının müşteri odaklı gerçekleştirilmesi kimi durumlarda insiyatiflerin alınması ve bu insiyatifler neticesinde ise hizmetlerin esnekleştirilmesi gerekmektedir.
Öz Başak Yol Yardım olarak hizmete başladığımız ilk günden itibaren hiçbir şekilde insiyatif almaktan korkmamış ve müşterilerimizin memnuniyetinin tam manası ile sağlanabilmesi için gereken her şeyi yapmış bulunmaktayız. Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

[spacing desktop_height=”70″ mobile_height=”60″ smobile_height=”50″]
[headings heading=”MİSYONUMUZ”]

Hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak. Yollardaki her türlü sıkıntınızda en kısa süre içerisinde size yardım ederek siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak.

[headings heading=”VİZYONUMUZ”]

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için, 365 gün boyunca 7/24 gece gündüz demeden çalışmak ve yollarda ki zor anlarınızda yanınızda olmak çözüm üretmek.

[spacing desktop_height=”70″ mobile_height=”60″ smobile_height=”50″]