Hedefe Ulaşacağız

12 Nisan 2017 Çarşamba, 10:37

15 gole ulaşan Kaf Kaf’ın başarılı forveti Can, “Tek hedef Play-Off… Gol krallığı şimdilik önemli değil” derken kritik kurtarışlarıyla takımına birçok puan kazandıran Erhan ise, “Sıkıntılara rağmen ayağa kalktık, hedefe ulaşacağız” dedi.

Sezon başından bu yana hem maddi hem de manevi sıkıntıların eksik olmadığı Karşıyaka’da her şeye rağmen başarıya kilitlenmiş oyuncuların çabası takımlarını yeniden play-off hattına soktu. Bu başarıda katkısı en çok olan iki oyuncu samimi açıklamalarda bulundu. Bu sezon gösterdiği performansla 15 gole ulaşan Can, “Bu sezon iyi bir çizgi çiziyorum. Takımımız çok genç, çok dinamik ve coşkulu ben ve birkaç tecrübeli arkadaşım da onlara tecrübemizle katkı sağlıyoruz ve takım halinde başarılı oluyoruz. Bu yıl hedefim gol krallığı ancak bu kişisel hedefim, takım halinde hedefimiz olan Play-Off’a kalırsak o zaman daha anlamlı olur” sözlerini sarf etti.

4 yıldır A Takım’da

4 yıldır A Takım’da olan ve son 40 maçtır eksiksiz Karşıyaka kalesinde görev alan başarılı eldiven Erhan Erentürk ise yaşanan sıkıntılara değinerek, “Ayağa kalkmayı bildik. 4 yıldır buradayım, yaklaşık 40 maçtır kesintisiz oynuyorum. Karşıyaka’ya vefa borcum var. Hedefim tabi ki Süper Lig’de forma giymek ve A Milli olmak. Biz elimizden geldiğince maddi sıkıntıları ve diğer olumsuzlukları sahaya yansıtmamaya çalıştık. Var gücümüzle sahada mücadele ettik. Bu mücadelemiz son 5 maçta da devam edecek. Taraftarımız bize destek olmaya devam etsin” dedi.


Masterler’dan moral ziyareti

Ege Masterler Federasyonu Başkanı Recep Çolak ve yönetim kurulu üyeleri, Yeşil-Kırmızılılar’ı idmanlarında ziyaret etti. Teknik ekip ve oyunculara başarılar dileyen Masterler yanlarında getirdikleri baklavayı ikram ederek takıma moral verdiler.

Güneş: Başaracağız

Fanatik’e konuşan teknik direktör Atilla Güneş, “Göreve geldiğimiz 8 maçta aldığımız puanlarla Play- Off hattına geldik. Ekip olarak kulübümüzde yaşanan sıkıntıları bir kenara bıraktık. Hepimiz Play-Off’a nasıl kalırız derdindeyiz. Şayet başarırsak o zaman maç maç düşünüp kendimizi bir üst lige atmaya çalışacağız” dedi.