Hizmetlerimiz

01 Kasım 2018 Perşembe, 22:46
[headings heading=”ARAÇ KURTARMA HİZMETİ”]

Aracınızla yola çıktığınızda olası risklerle karşılaşabileceğiniz ihtimalini göz ardı etmemeniz gerekir. Ülkemizde trafik kazası oranı ne yazık ki çok fazladır. Bunun bilincinde olmalı ve önlemler alınmalıdır. Bunun dışında aracın uzun ya da kısa yolda arızalanması, yakıtsız kalması, çalınması gibi durumlarda yardıma ihtiyacınız olacaktır.

[spacing desktop_height=”60″ mobile_height=”50″ smobile_height=”40″][headings heading=”ARAÇ TAŞIMA HİZMETİ”]

Araçların içerisinde yer alan ağır araçların taşınmasını kaliteden asla ödün vermeden siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlar ile yerinde ve zamanında her daim hizmet vermekteyiz. Kamyon, tır hizmetlerini her daim sorunsuz olarak taşıma hizmetlerini yapmaktayız.

[spacing desktop_height=”60″ mobile_height=”50″ smobile_height=”40″][headings heading=”İŞ MAKİNASI TAŞIMA HİZMETİ”]

Firmamızın diğer hizmetlerinden biri olan iş makinesi taşıma hizmetlerini vermektedir. Alanında uzman ekip, uygun fiyat, kalite, garantili bir şekilde iş makinesi taşıma hizmetlerini her daim en iyi şekilde vermektedir. Sizler de hızlı ve güvenli olarak iletişime geçebilirsiniz.

[headings heading=”ARAÇ ÇEKME HİZMETİ”]

Aracın yolda kalması ya da arızalanması durumunda aracın alınarak en yakın anlaşmalı servise götürülmesi. Bu taşıma işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirilir fakat serviste yapılan işlemlerin ücretini bazı şirketler karşılarken bazıları karşılamaz.Yakıtı biten aracın çekilmesi için hizmet sağlanır. Araç bölgenin en yakınında olan benzinciye çekilir.

[spacing desktop_height=”60″ mobile_height=”50″ smobile_height=”40″][headings heading=”FORKLİFT TAŞIMA HİZMETİ”]

Satın almış olduğunuz veya iş yapmak için, bitmiş işleriniz için forklift taşıma hizmeti isteye bilirsiniz ? O zaman doğru adrestesiniz. Hızlı ve güvenli olarak bizimle iletişime geçiniz. forklift taşıma hizmetlerini en uygun fiyatlara vermekteyiz.

[spacing desktop_height=”60″ mobile_height=”50″ smobile_height=”40″][headings heading=”TEKNE TAŞIMA HİZMETİ”]

Firmamız tekne taşıma hizmetlerini alanında uzman kadrosu ile sorunsuz olarak yapmaktadır. Sizler de her daim kaliteli ve yerinde hizmet almak isterseniz hemen bizimle iletişime geçiniz. Değerli müşterilerimiz en uygun fiyatlar ile tekne taşıma hizmetlerini sorunsuz olarak taşıma yapmaktayız.