İçimizden Vuruyorlar

31 Temmuz 2016 Pazar, 10:57

Pınar Karşıyaka Şube Başkanı Turgay Büyükkarcı, bazı camia büyüklerinin sosyal medya üzerinden yönetime çok ağır ithamlarda bulunduğunu iddia edip, “Bunları düşman bile yapmaz” diye konuştu
Basketbol Erkekler 1. Ligi’nde yeni sezona küçülen bütçesi ve yeni teknik heyetiyle başlayan Pınar Karşıyaka’da Şube Başkanı Turgay Büyükkarcı, ilginç açıklamalarda bulundu. Camianın bazı ağabeylerinin sosyal medya üzerinden kendilerine sürekli saldırıda bulunduğunu söyledi. Büyükkarcı, “Büyüklerimiz basketbol şube yönetiminin dağılması gerektiğini yazıyor. Velilerin altyapıya oyuncu göndermemelerini istiyor, bu yönde yazılar yazıyor. Bunları şaşkınlıkla, üzülerek okuyorum” dedi.

“Herşeyi çarpıtıyorlar”

Ummadıkları kişilerin yönetime sosyal medya üzerinden düşmanlık yaptığını dile getiren Büyükkarcı, “Bu olayları kulübün zor günlerinde esef ve hayretle izliyoruz. Büyüğümüz Tahir Türetken bile hasta yatağından bizi arayıp başarı dilerken bu yazılar bizi şaşırtıyor” dedi. Kulübün belirlediği kombine bilet fiyatlarının da sosyal medyada çarpırtıldığını belirten Büyükkarcı, “Bilet fiyatları sosyal medyada yalan yanlış yazılıyor. Kombine fiyatlarında geçen sezona göre yüzde 20 ile 40 arasında indirim yapıldı. Ama bazıları rakamların arttığını iddia ediyor. Bunları anlamak mümkün değil” diye konuştu.