İkinci yarı çok kötü oynadık

26 Aralık 2013 Perşembe, 15:45

ksk royal antepPınar Karşıyaka’nın Başantrenörü Ufuk Sarıca, Beko Basketbol Ligi’nde 70-64 üstünlükle tamamladıkları Royal Halı Gaziantep maçına ilişkin, “İkinci yarısını çok kötü oynadığımız maçı kazandığımız için sevinçliyiz” dedi.
Pınar Karşıyaka’nın Başantrenörü Ufuk Sarıca, Beko Basketbol Ligi’nde 70-64 üstünlükle tamamladıkları Royal Halı Gaziantep maçına ilişkin, “İkinci yarısını çok kötü oynadığımız maçı kazandığımız için sevinçliyiz” dedi.

Ufuk Sarıca, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, ikinci yarısında hücumdaki kötü oyunlarıyla maçı kaybetme noktasına geldiklerini söyledi.

Şans faktörü ve tecrübeyle maçı kazanmayı bildiklerini ifade eden Sarıca, “İkinci yarısını çok kötü oynadığımız maçı kazandığımız için sevinçliyiz” dedi.

ZDOVC: SONUNA KADAR MÜCADELE ETTİK
Royal Halı Gaziantep Başantrenörü Jurij Zdovc ise maçın ilk devresinde çok kötü oyun ortaya koymalarına rağmen ikinci devrede toparlandıklarını belirterek, “Sonuna kadar mücadele ettik. İkinci devre iyi oyun ortaya koyduk. Biraz da şanssızlıkla son anlarında öne geçtiğimiz maçı kaybettik” diye konuştu.

Her maçın kendileri için önemli olduğunu dile getiren Zdovc, bundan sonra ligde oynayacakları diğer maçları kazanmak için çalışacaklarını sözlerine ekledi.