İnanmayan Elazığ’a Gelmesin

16 Mart 2016 Çarşamba, 18:54

Ligde kurtuluş hattının 6 puan gerisine düşen Karşıyaka’da görüşme yapılan teknik adamların takım içinden bilgi alarak önce futbolcu alacaklarını gündeme getirmesinden rahatsız olan Başkan Fatih Diniz ve futbol şube yönetimi, bugünkü idmandan önce oyuncularla toplantı yaparak ültimatom verdi. Başkan Diniz toplantıda, devre arasında 2 milyon TL peşinat ödemesi yaptıklarının, prim borçlarının da bulunmadığının altını çizerek şöyle konuştu:

“Yönetim olarak elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Sizden beklentimiz para konusunu sürekli gündeme getirmeden formanız için, kendi kariyerleriniz için savaşmanız. Ligde kalma şansımız yüzde 5’e bile düşse biz bu savaşı bırakmayacağız. Bu hafta Vartaş Elazığspor deplasmanına inanmayan gelmesin. İnanmayan antrenmana bile çıkmasın. Kimse gelmese de biz U21 takımıyla gider yine mücadelemizi veririz. Ama sizin bunu başarabileceğinize inanıyoruz.”

KARŞIYAKA YARIM TAKIM

Vartaş Elazığspor deplasmanına altyapı antrenörlerinin nezaretinde hazırlanan Karşıyaka’da cezalı Youssef, sakatlıkları süren Gökhan Ünal, Diarra ve Kvesic bu hafta da yok. Ayağında ödem bulunan Tisdell’in yanı sıra ağır gribal enfeksiyon geçiren Efe Halil antrenmanlara çıkmıyor. Antrenmanda göğsüne darbe alan Necati de çalışmayı yarıda bırakarak hastaneye gitti. Necati’nin cumartesi günü oynanacak maça yetişip yetişmeyeceğinin belirsiz olduğu bildirildi.

Yorumlar

  1. […] İnanmayan Elazığ’a Gelmesin KSK HABER ilk ortaya […]