Kaf-Kaf Zirvesi

05 Kasım 2017 Pazar, 12:51

Yeşil-kırmızılıların son dönemde yaşadığı sorunları çözmek için düğmeye basıldı
AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli ile Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar Karşıyaka Spor Kulübü’nün sorunları için buluştu. Akpınar’ın ev sahipliğinde gerçekleşip yaklaşık 2 saat süren görüşmede, KSK’nin kısa zamanda düzlüğe çıkması için yapılacaklar konuşulurken, yeni stat da masaya yatırıldı. İki bürokrat, zor günler yaşayan kulübün kısa vadede ödenmesi gereken borçlarına kaynak yaratmak ve fikir alışverişinde bulunmak amacıyla bir dizi ortak ziyaretler yapma kararı aldı.

SİNERJİ OLUŞTURACAK

KSK için herkesi bir araya getirerek büyük bir sinerji oluşturulacağını belirten Sürekli, “Karşıyaka Spor Kulübü, sadece Karşıyaka için değil Türkiye için de vazgeçilmez bir değerdir. Ne yazık ki maddi ve sportif yönden kötü durumdayız. Kentin yöneticileri ve sorumluluk sahibi bireyler olarak, üzerimize düşeni yapmak için yola çıktık. Başkan Akpınar ile güzel şeyler için zemin hazırladık. Biz bir kıvılcım yakacağız ve bu ateşe dönüşecek.
Elini taşın altına sokmak isteyen herkesi bir araya getirerek sinerji yaratacağız. Öncelik kısa vadeli borçlar için kaynak yaratmak ve stat konusunda belediyemizle ortak bir zeminde buluşmak” dedi. Akpınar da, öncelikle borçlar sorunu çözülmesi gerektiğini vurgulayıp, “Stadın son proje hali belediyeye ulaşmadı. Proje geldiğinde yapıcı adımlar atacağımızı göreceksiniz” diye konuştu.