Kaf-Kaf’a Tatil Yok

31 Aralık 2016 Cumartesi, 11:33

Teknik Direktör Uçar işbaşı yaptı. Forma rekabeti kızıştı. Kaf-Kaf ağır sahada kıran kırana çalıştı
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta Soner Tolungüç’ün ani istifasıyla iş başına gelen teknik direktör Turgut Uçar, futbolcularla yılın son antrenmanını yağmur, çamur ve soğuk havaya rağmen büyük bir istekle yaptı. Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri’nde yağmur ve sulu karın ağırlaştırdığı balçığı andıran zeminde çalışan yeşilkırmızılı futbolcular, yeni teknik adamlarının gözüne girebilmek için büyük çaba sarfetti. Özel izinli olan Hollanda’daki Tayfun Pektürk ve Sırbistan’daki Can Erdem İzmir’deki çalışmalarda yer almadı. İkilinin 2 Ocak’ta başlayacak 8 günlük Antalya kampına katılacakları belirtildi. Teknik direktör Turgut Uçar, öğrencilerinin hırsından, çalışma isteğinden oldukça memnun olduğunu söyledi. Takımı yakından tanıdığını belirten Uçar, “İlk yarı çizilen performansın üzerine koyup Play-Off hattının içinde yer almaya çalışacağız. Oyuncularımın antrenman temposu ve çalışma azmi beni umutlandırıyor” diye konuştu.

Aşan’ın burnu çatladı

İkinci yarı öncesi son derece sert geçen antrenmanlar sakatlıkları da beraberinde getirdi. Takımın tecrübeli ön liberosu Mustafa Aşan, antrenmanda rakibiyle girdiği ikili mücadele sonrası kendini yerde buldu. Kontrol için hastaneye götürülen Mustafa’nın burnunda çatlak oluştuğu belirlendi. Ancak Mustafa’nın yılbaşı izninden sonra çalışmalara devam edeceği belirtildi.

Kaf-Kaf’a tatil yok çalışmaya devam

Karşıyaka yılın son çalışmasını bu sabah yaptıktan sonra yılbaşı iznine çıkacak. 2 Ocak’ta Antalya kampına gitmek üzere toplanacak olan yeşil-kırmızılılara Tayfun Pektürk ve Can Erdem de katılacak. Kaf-Kaf 8 gün kamp yapacağı Antalya’da özel maç yapmak için rakip arayışına da başladı.