Kaf-KAf’a Yeşil Işık

30 Temmuz 2016 Cumartesi, 10:29

Transferin önünü açamayan KSK’ye eski futbolcuları Zeki Korkmaz ve Abdülhamit büyük jest yaptı
Karşıyaka’ya eski futbolcusu Zeki Korkmaz ve Abdülhamit’den sevindirici haber geldi. Yeni transfer edilen 5 oyuncuya lisans çıkaramama tehlikesi yaşayan yeşil-kırmızılılarda, Zeki Korkmaz, teknik direktör Soner Tolungüç’ü telefonla arayarak KSK’de görev yapabileceğini söyledi.
3.5 milyon liralık eski futbolcu alacaklarını ödeyemediği için transfer yasağını kaldıramayan Karşıyaka, B planını devreye sokması halinde Zeki’yi takımda tutacak. Soner Tolungüç, Karşıyaka’da her zaman seve seve görev yaptığını ve yapmaya devam edeceğini belirtti. Tolungüç, “Transfer yasağı kalmayacaksa bir an önce B planı devreye sokulup iç transferdeki oyuncularla yeniden anlaşılmalı. Teknik heyetle birlikte saha içine bakıyoruz ve çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Yönetimle gelişmeleri takip ediyoruz. Umarım B planı iyi şekilde uygulanır ve iyi bir kadroyla lige başlanır” dedi.

Davraz’da iki maç yapacaklar

Karşıyaka, İzmir’den sonra ikinci etap kampı için gittiği Isparta Davraz’da 2 özel karşılaşma oynayacak. Yeşil-kırmızılılar aynı yerde kamp yaptığı Süper Lig ekibi Konyaspor ile ve PTT 1. Lig ekibi Mersin İdmanyurdu ile 2 özel karşılaşma yapacak ve son durumunu görme fırsatı bulacak.
Öte yandan başkan Mutlu Altuğ ve yöneticilerin bugün Davraz’a giderek teknik heyet ve futbolcularla görüşme yapacağı öğrenildi.