KafKaf Bonus ile Karşıyaka Kazanacak

Yeni gelir kaynakları arayan Karşıyaka, AVEA ile yaptığı KafKafcell anlaşmasından sonra, Denizbank’la da KafKaf Bonus kredi kartı projesini hayata geçirdi.

10 Nisan 2014 Perşembe, 04:35

Yeni gelir kaynakları arayan Karşıyaka, AVEA ile yaptığı KafKafcell anlaşmasından sonra, Denizbank’la da KafKaf Bonus kredi kartı projesini hayata geçirdi.

Proje için Karşıyaka Arena’da tanıtım toplantısı yapıldı. Toplantıya Denizbank Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hiçkıran, Ege Bölge Müdürü Semih Şenbakar, Başkan Fatih Diniz, yöneticiler, futbolcular Caner ve Can Erdem, basketbolcular Diebler ve Egemen ile voleybolcular Burcu ve Gizem katıldı. Denizbank Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hiçkıran, 2 yılda 20 bin taraftarı kart sahibi yapmayı hedefleyen proje ile ilgili bilgi verirken banka personelinin ilçede Karşıyaka formasıyla mesai yapacağını söyledi. Mayıs sonuna kadar kart alanlara 40 TL bonus hediye edileceğini belirten Ayşenur Hiçkıran, “Üç büyüklerin yanı sıra Manchester United’ın da kart sponsoruyuz. Karşıyaka işbirliği yaptığımız 19’uncu spor kulübü oldu. Kart sahipleri futbol takımının attığı her gol için bonus kazanacak” diye konuştu. Denizbank’a teşekkür eden Başkan Diniz de anlaşmanın kulübe ciddi bir kaynak sağlayacağına inandığını söyledi.

KAF KAF Bonus’un getirdiği ayrıcalıklar

AF KAF Bonus Card’la Türkiye’nin en geniş üye işyeri ağına sahip Bonus’un tüm fırsat ve faydalarından yararlanabilecek, birçok ayrıcalığa sahip olacaksınız. KAF KAF Bonuslular; anlaşmalı iş yerlerinde taksit, bonus kazanma ve harcama, tüm kampanyalardan yararlanma imkânlarına kavuşacak.
KafKaf Bonus sahiplerinin, kartları ile yapacakları tüm alışverişlerden kulübe belirli oranda katkı payı aktarılacak. Kart sahipleri yaptıkları her harcama ile hiç bir ekstra ücret ödemeden kulüplerine destek olacaklar.
Lansmana özel Mayıs 2014 sonuna kadar KafKaf Bonus kart başvurusu onaylananlara ilk harcamaları ile birlikte 40 TL bonus hediye edilecek.
KafKaf Bonus’a sahip olanlar Türkiye’nin en geniş üye işyeri ağına sahip Bonus’un tüm fırsat ve faydalarından yararlanabilecek.
Anlaşmalı iş yerlerinde taksit, bonus kazanma ve harcama, tüm kampanyalardan yararlanma imkânlarına kavuşacak.
Kart sahipleri kulübe ait mağazalarda ve maç bileti alımlarında çeşitli avantajlardan yararlanacak.
Taraftarlara özel dönemsel kampanyalar düzenlenecek.
“Takımın kazandıkça sen de kazan” kampanyası ile Karşıyaka Spor kazandıkça kart sahipleri de atılan gol kadar bonus kazanacak.
MasterCard PayPass altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip olan KafKaf Bonus ile 35 TL ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilecek.

KafKaf Bonus’a tüm DenizBank Şubelerinden, 444 0 800 AçıkDeniz Telefon Bankacılığı’ndan, AçıkDeniz İnternet Bankacılığı’ndan veya www.denizbank.com web sitesinden başvurulabilir.