Kahe ile Pazarlığa Devam

09 Temmuz 2014 Çarşamba, 09:07

Juninho’dan sakatlığı nedeniyle vazgeçen Karşıyaka’nın B Planı olarak devreye soktuğu Kahe transferinde henüz sonuca varılamadı.

Juninho’dan sakatlığı nedeniyle vazgeçen Karşıyaka’nın B Planı olarak devreye soktuğu Kahe transferinde henüz sonuca varılamadı. Türkiye’de Gençlerbirliği, Manisaspor ve son olarak Denizlispor formalarını giyen Kahe ile pazarlıklar sürüyor. Teknik Direktör Yusuf Şimşek’in kadrosunda görmek istediği Brezilyalı ikna edilirse forvet hattı tamamlanmış olacak.(YENİ ASIR)

KAHE’NİN TRANSFERİ YÖNETİME TAKILDI

TEKNİK Direktör Yusuf Şimşek’in alınmasını istediği Kahe’ye yeşil kırmızılı yönetim soğuk baktı. Forvet arayışlarını sürdüren Kaf Kaf’ın, alternatif arayışlara yöneldiği öğrenildi.(9 EYLÜL)

VER KİLOYU AL PARAYI (08.07.2014)

Karşıyaka, sağlık ekibinin pupis nedeniyle risk alınmamasını önerdiği Brezilyalı golcü Juninho’nun yerine gündemine aldığı Denizlisporlu Kahe’ye ilginç bir teklif yaptı. Teknik Direktör Yusuf Şimşek’in eski oyuncusunu istemesi üzerine harekete geçen yönetim, 1.87 metre boyunda olan ve en çok 78 kilo olması gereken, ancak son dönemde aldığı kilolarla 90 kiloya kadar çıkan futbolcuya, adeta transfer diyeti önerdi. KSK’li yöneticiler, Brezilyalı futbolcuya, “Sana bir miktar peşinat verelim. Ancak bu rakam, sezon başlayana dek verdiğin kilo başına bin dolar artsın” dedi.
Fazla kiloları daha önce forma giydiği G.Birliği, Manisa ve Denizlispor’da da sorun olan, özellikle geçen sezon içinde çok kilo veren Kahe’nin teklifi değerlendirip bugün ya da yarın yönetime cevap vermesi bekleniyor. (YENİ ASIR)