Kale güvenli ellerde

13 Temmuz 2018 Cuma, 09:50

KSK’nin 3 genç kalecisi, Erhan’ın Altınordu’ya gitmesinden sonra taraftarlara mesaj verdi: “Bize güvenin, gerisini merak etmeyin”

TFF 3. Lig’de sezon öncesi çalışmalarını İzmir’de sürdüren Karşıyaka’da kaleci Erhan Erentürk’ün Altınordu’ya transfer olmasından sonra gözler 3 genç file bekçisine çevrildi.
Mehmet Aksoy, Erdoğan Açar ve Efe Öcal, kaleci antrenörü Hasan Arabacı gözetiminde yeni sezona hırs içinde hazırlanırken teknik direktör Ufuk İskender 3 kaleciye de güveninin tam olduğunu söyledi.
İskender, “Günümüz futbolunda bir kalecinin, kaleciden öte futbolcu kimliğinde müsabakalarda verim vermesinin önemi kaçınılmaz. 3 yıldır sürekli kalemizi devralan Erhan’ın başka bir kulübe transfer olması bizi derinden yaralamıştır. Camiamız ve oyuncumuz için hayırlı olmasını dilerim. Kesinlikle önümüze bakmak zorundayız. Çok ciddi müsabakalar bizi bekliyor. Görev alacak Mehmet, Erdoğan ve Efe’ye inanıyoruz. Üstlendikleri görevleri başaracakları konusunda hiç kuşkum yoktur. Kendilerine ve kaleci antrenörümüz Hasan Arabacı’ya desteğim sonuna kadar sürecektir” dedi.