Son Dakika
03 Aralık 2020 Perşembe

Kamp ve Antreman Programımız Hazır

08 Temmuz 2017 Cumartesi, 12:05
örüşme yapılan teknik adamlar görevi kabul etmedi, endişeli bekleyiş sürdü

Spor Toto 2. Lig’de geçen sezonki kadrosundan 6 oyuncu dışında tümüyle yeniden anlaşan Karşıyaka, teknik direktörünü bulamamanın sıkıntısını yaşıyor.
30 Nisan’da Menemen Bld maçıyla nokta koyduğu 2016-2017 sezonunun üzerinden 69 gün geçmesine ve diğer takımların top başı yapmasına rağmen yeni çalıştırıcısını takımın başına geçiremeyen yeşil-kırmızılılarda taraftar ve camiada endişeyle gelişmeleri takip ediyor. Atilla Güneş, Mustafa Reşit Akçay, Ahmet Akcan, Serdar Sabuncu, Ünal Karaman, Ali Yalçın gibi isimleri gündemine alıp son olarak sportif direktörlük için Süleyman Hurma ile görüşen başkan Mutlu Altuğ ve ekibi sonuç alamadı. Transfer yasağı ve maddi sıkıntılar nedeniyle teknik direktörlük için görüştüğü isimleri ikna edemeyen KSK’de, Hurma’dan gelen olumsuz yanıtla moraller bozuldu.
Yaşar Holding’den 1 milyon lira destek alıp futbolcuların geçen yılki alacaklarını ödeyen yönetim dün bir kez daha Holding’in kapısını çaldı. Yurtdışında olan Selim Yaşar’ın katılmadığı toplantıda KSK yönetimi, gelişmeler hakkında bilgi verip Ocak ayındaki transfer yasağını açmak için yeni bir destek talebinde bulundu. Holding yetkilileri ise talebi değerlendirip dönüş yapacaklarını söyledi.

Yazıcı: Paniğe gerek yok

Karşıyaka Futbol Şube Sorumlusu Mete Yazıcı teknik direktör konusunda acele etmenin getireceği hataları yapmama adına ciddi görüşmeler yaptıklarını söyledi.
Yazıcı, “10 gün önce teknik adamla anlaşsak, bu sıcakta çalışma yapmayacaktık. Kamp ve antrenman programımız hazır. Son derece etkili bir yönetimle uyum içinde çalışıyoruz. Bizim için esas olan kulübün geleceği. Çalışmalarımızın yoğunluğu, borçların yapılandırılması ve yasağın kaldırılması yönünde. Doğru insanlarla doğru işler yapmaya özen gösteriyoruz” dedi.

Yorum

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir