Kanatlanma Zamanı

05 Ağustos 2015 Çarşamba, 00:14

Karşıyaka sağ kanada yapacağı takviye için Adana Demirsporlu Tayfur Bingöl ve Hurşut Meriç isimleri üzerinde durmaya başladı
PTT 1. Lig’e şampiyonluk parolası ile hazırlanan Karşıyaka, sağ kanada yapacağı takviye için iki oyuncuyla temasta. Transfer döneminin başında bir kez görüştüğü Adana Demirsporlu Tayfur Bingöl’e tekrar teklif yapan yeşil-kırmızılılar, kiralamak istediği tecrübeli futbolcuyla prensipte anlaşkı. Tayfur’un transferinin Adana Demirspor Kulübü’nün onay vermesine kaldığı öğrenildi.
Karşıyaka, Adana Demirspor’un Tayfur için onay vermemesi halinde alternatif olarak yine aynı takımdan 32 yaşındaki Hurşut Meriç’i isteyecek.

Soro ısrarı sürüyor
Stoper konusunda ise Osmanlıspor’dan Bakary Soro’dan gelecek cevabı halen beklediklerini belirten Profesyonel Şube Sorumlusu Osman Kırkpınar, “Transerde son hamlelerimizi sağlam atmak için çalışıyoruz. Tayfur’da her konuda anlaşma sağlandı ancak kulübüyle olan sorununu çözüp gelmesini bekliyoruz. Şayet bir sorun yaşanırsa alternatifimiz de hazır” dedi. Soro konusunda da beklemede olduklarını dile getiren Kırkpınar, Soro’nun gelmesiyle savunmaya da önemli bir takviye yapacaklarını söyledi.