Kapalı Karşıyaka’nın Açık Göztepe’nin

29 Ekim 2015 Perşembe, 13:22

Göztepe maçı öncesi kulübümüz bilgilendirme açıklaması yaptı.

08.11.2015 tarihinde oynanacak olan Karşıyaka – Göztepe karşılaşması ile ilgili olarak iki kulüp yetkilileri bir araya gelmişler ve yetkili resmi kurumların onaylaması kaydı ile aşağıdaki prensip kararlarını almışlardır:
1. Kulüpler, yerel ve ulusal bazda geniş destek gören fair-play sürecinin kesintisiz olarak ve geliştirilerek sürdürülebilmesi için gereken özen ve özveriyi göstereceklerdir.
2. Maçın oynanma saatinin aynı gün saat 13:30’a alınması için Türkiye Futbol Federasyonu’na gerekli müracaat yapılacaktır. Bu konuda yayın hakkı sahibi olan TRT’nin de anlayış göstereceğini ümit ediyoruz.
3. Tribün paylaşımında açık tribünün rakip takıma, kapalı tribünün ise ev sahibi takıma verilmesi uygun bulunmuştur. Bu şekilde , gerek ilk maç ve gerekse ikinci yarıda Göztepe’nin ev sahipliği yapacağı maçta, her iki takımdan da mümkün olduğunca fazla taraftarın maçı izleyebilmesi amaçlanmıştır. Ancak bu konuda İl Güvenlik Kurulu’nun nihai kararları esas olacaktır.
4. Rakip takım tribün bilet fiyatı 20.-TL olarak belirlenmiştir.
5. KSK ‘nın ev sahibi olduğu ilk maç için alınan bu kararlar ve bilet fiyatları, ikinci yarıda Göztepe’nin ev sahibi olacağı maçta da KSK için aynen uygulanacaktır.

Saygıyla duyurulur..

KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ