Karşıyaka Belediyesi’nden Genç Kız Voleybol Takımına Ödül

02 Temmuz 2016 Cumartesi, 12:32

Karşıyaka Belediyesi, Türkiye ikincisi olarak tüm Karşıyakalıları gururlandıran Karşıyaka Voleybol Genç Kız Takımı’na 27 bin liralık para ödülü verdi.
Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen Altyapılar Türkiye Şampiyonası’nda, Genç Kızlar Kategorisi Türkiye 2.liğini elde eden Karşıyaka Voleybol Genç Kız Takımı’na, bir ödül de Karşıyaka Belediyesi’nden geldi.Karşıyaka Belediyesi’nin 1 Temmuz tarihinde yapılan Temmuz ayı belediye meclis toplantısında alınan kararla, takımın antrenörüne 2 bin ve turnuvada ter döken sporculara bin 500’er lira olmak üzere, tüm takıma toplamda 27 bin lira ödül verilmesi oy birliğiyle kabul edildi.
Yeşil kırmızılı kızları elde ettikleri başarılardan dolayı tebrik eden Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, “Onlar onurumuz oldu. Kıl payı şampiyonluğu kaçırdılar. Ama bu önümüzdeki sene şampiyon olamayacağız demek değildir. O inançları ve performanslarıyla Karşıyakamıza bu mutluluğu yaşatacaklardır” dedi.Karşıyaka Genç Kız takımına verilen ödülü takımın menajeri Halis Oğuz Özlütürk, yardımcı antrenör Yasin Gökgöz ve sporcu gençler, Başkan Hüseyin Mutlu Akpınar’ın elinden aldı.