Karşıyaka Bu Sene Çok HIzlı

Bir çok takım henüz transfere giremezken Kaf-Kaf, iç transferde 14, dış transferde, 4 oyuncuyla anlaştı

21 Haziran 2014 Cumartesi, 20:04

Bir çok takım henüz transfere giremezken Kaf-Kaf, iç transferde 14, dış transferde, 4 oyuncuyla anlaştı

Teknik Direktör Yusuf Şimşek’le yeniden anlaşarak çıkış grafiğini yeni sezonda da sürdürmek isteyen Karşıyaka transferde de aynı politikayı izledi.

İç transferde takımda tutmak istediği oyuncularla bir bir anlaşan yeşil-kırmızılılar 14 oyuncuyu yeni sezonda da takımda tuttu. Birçok takımın peşinde koştuğu Ahmet Arı ile yeniden anlaşarak önemli bir adım atan Kaf-Kaf, kaptan Mustafa, Erdi, Servan, Can Erdem, Onur Alkan, Mehmet Yiğit, Berkan, Rıdvan, Mehmet Çoğum, Battal ve Ali Say’ı da elinden kaçırmadı. Yabancı forvetler Nijeryalı Ofoedu ve Hollandalı Ars’ı kadroda tutan KSK, yabancı futbolcu konusunda da istikrarlı bir tutum sergiledi.

Dış transferde Çek kaleci David Bicik’in yerine Kazak file bekçisi David Loriya’yı transfer eden Karşıyaka, Azeri sağ kanat oyuncusu Shukurov ile Denizlispor’dan sol kanat oyuncusu Yenal Tuncer’i de kadrosuna kattı. Orta saha için Fethiyespor’dan Onur Okan ile anlaşan Kaf-Kaf bu futbolcunun kulübüyle olan bağlarını koparmasını bekliyor. KSK 14 Temmuz’da başlayacak yeni sezon çalışmaları öncesi kaleci, stoper, ön libero ve orta sahaya en az 4 takviye daha yapacak.

Öte yandan transfer için dün bir kez daha toplanan futbol şube yönetimi Teknik Direktör Yusuf Şimşek’in görüşlerini aldı. Futbolcu fiyatlarının yüksekliği nedeniyle yapılacak takviyelerde aceleci davranılmaması yolunda karar alındı.