Karşıyaka Çözüm Arıyor

21 Eylül 2015 Pazartesi, 12:17

5 maçta 10 puan kaybedilmesi üzerine teknik direktör Cüneyt Dumlupınar’la biraraya gelen yönetim, rapor istedi. Sosyal medyada “Yönetim biz istersek olmaz” diyen Acar’a da, “Sözleşme imzalamak için buyur gel” yanıtı verildi
PTT 1. Lig’de şampiyonluk iddiasıyla girdiği ligde 5 maçta 1 galibiyet 2 yenilgi 2 beraberlik alıp 5 puanda kalan ve 10 puan kaybeden KSK’de hareketli günler yaşanıyor. 2-0 öne geçtiği maçta 1461 Trabzonspor’a 3-2 mağlup olarak kötü gidişini sürdüren yeşilkırmızılılarda Başkan Ali Erten ve Futbol Şube Başkanı Osman Kırkpınar, teknik direktör Cüneyt Dumlupınar’la bir araya geldi. Beklentinin gerisinde futbol oynanmasını eleştiren ve puan kayıplarının çokluğuna dikkat çeken yönetim, Cüneyt Dumlupınar’dan ayrıntılı bir rapor istedi. Genç teknik adamın raporu hemen hazırlayıp yönetime sunacağı bildirildi.

Erdal Acar’a mesaj var

Sportif anlamda alınan kötü sonuçları düzeltmek için çaba sarfeden yönetim diğer taraftan da takımın kurulma aşamasında bir fiil görev alan ve maddi destek veren İstanbullu işadamı Erdal Acar’a da mesaj gönderdi. 1461 Trabzonspor maçı sonrası sosyal medyadan, “Büyük Karşıyaka taraftarına, ‘Eğer biz istersek olur’ dedim, tekrar söylüyorum, yönetim biz istersek olmaz” yönündeki açıklamalarına Futbol Şube Sorumlusu Osman Kıkpınar, “Erdal Acar buyursun gelsin, sözleşmeyi imzalasın” yanıtı verdi.