Karşıyaka Destek Turlarında

29 Ocak 2018 Pazartesi, 22:56

Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz bugün Karşıyaka Kaymakamı Sayın Saadettin Yücel ve Karşıyaka Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Mutlu Akpınar’ı ziyaret ettiler.

Ziyaretlere yönetim kurulu başkanımız Turgay Büyükkarcı’nın yanı sıra yönetim kurulu üyelerimiz Gökhan Şensan, Cafer Aralı, Hasan Çelik, İlter Köseoğlu ve Rahmi Sarıca katıldılar.

İlk olarak Karşıyaka Kaymakamı Sayın Sadettin Yücel’i makamında ziyaret eden yönetim kurulumuz kendilerine forma ve atkı hediye etti. Ziyarette yeni yönetimimize hayırlı olsun dileklerini ileten kaymakamımız ‘’ 100 yılı aşkın bir geçmişi olan Karşıyaka Spor Kulübü’nde elbette ki düşmelerde olur kalkmalarda. Önemli olan altyapıya önem vermektir. Hazıra dağ dayanmaz. Altyapıya verilecek önem ve gösterilecek sabırla kazanan Karşıyaka Spor Kulübü olacaktır.’’ Dedi.

İkinci ziyaretini Karşıyaka Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Mutlu Akpınar’a yapan yönetimimiz, belediye başkanımıza da forma ve atkı hediye etti. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Hüseyin Mutlu Akpınar şirketleşmenin Karşıyaka Spor Kulübü’nün geleceği açısından olmazsa olmazı olduğunu belirten Akpınar sözlerine şöyle devam etti: ‘’Spor kulüpleri siyaset üstü yerlerdir. Kaf Sin Kaf’a gönül vermiş herkesle beraber yeni dönemde birlik ve beraberlik içerisinde Karşıyaka Spor Kulübü’nün belli noktalara gelmesi için elimizden geleni yapmalıyız.’’ Ayrıca belediye başkanımız tesisleşme için elinden geleni yapacağını ve bir kaç hafta içinde güzel bir sürprizi olduğunu, doğru yönetimlere her zaman destek vereceklerini beyan etti.
Yönetim Kurulu Başkanımız Turgay Büyükkarcı ise önceliklerinin mali disiplini sağlamak olduğunu söylerken ‘‘ Popülist olmadan, altyapıya daha fazla yönelerek adım adım düzlüğe çıkacağız. ‘’
Zaman zaman belediye başkanımıza hakaret edildiğinin altını çizen Büyükkarcı: ‘‘Bu tip hareketler birlik olması gereken camiamıza zarar veriyor. Bu gibi durumların bir daha yaşanmaması için elimizden geleni yapacağız’’ dedi.