Karşıyaka taraftarına mesajı var!

Pınar Karşıyaka’dan Fenerbahçe Ülker’e transfer olan Bobby Dixon, sosyal medya hesabı aracılığıyla Karşıyaka taraftarına bir veda mesajı yayınladı.

22 Haziran 2015 Pazartesi, 18:13

Pınar Karşıyaka’dan Fenerbahçe Ülker’e transfer olan Bobby Dixon, sosyal medya hesabı aracılığıyla Karşıyaka taraftarına bir veda mesajı yayınladı.

32 yaşındaki oyun kurucu Facebook hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

“3 inanılmaz yıldır Karşıyaka’dayım. Bu kulüp bana çok iyi geldi ve üç yıl boyunca ne bir maç, ne bir antrenman kaçırdım. Hiçbir şeyden şikayet etmedim, zorluk yaşadığım zamanlarda adapte olup yoluma devam ettim. Sahadayken her maçım son maçımmış gibi oynadım. İşimi o kadar tutkuyla yaptım ki, ölmeye hazırdım. Bazıları için bu bir oyun, ancak bu oyun benim hayatımı kurtardı. Taraftarımızı çok seviyorum. Karşıyaka’daki üç yılımda Türkiye Kupası, Cumhurbaşkanlığı Kupası ve Lig şampiyonluğu yaşadım. Kusursuz bir dünyada burada kalmam ve bu güzel hikayeyi sürdürmemiz gerekirdi. Ne yazık ki bu bir iş. Ben sahada her şeyimi veriyorsam ona göre karşılık almalıyım. Ailemin çıkarlarını göz önünde bulundurmak zorundayım. Verdiğim kararla ailemin geleceğini garanti altına almak istedim. Bu kararım yüzünden insanların bana söylediği kötü sözler beni incitiyor. Karşıyaka’yı her zaman seveceğim, burası benim ikinci evim. Umarım herkes beni anlar. Anlamazsanız da sizi seviyorum.”

bobydixon

Yorumlar

  1. Zafer Derin dedi ki:

    Bizde seni çok seviyoruz Baby. Bize yaşattıkların için sonsuz teşekkür ederiz. Gittiğine üzülüyorum ama seninde haklı nedenlerin var. Yeni takımında sana başarılar dilerim.Fenerbahçe’de de bizde olduğun kadar lıymetli ve huzurlu olmanı dilerim.Sevgilerimle.