Karşıyaka teknik direktör arıyor

Teknik direktör sorununu çözemeyen Karşıyaka’da Başkan Mutlu Altuğ, en geç pazartesi gününe kadar bir isimle anlaşacaklarını söyledi.

29 Haziran 2017 Perşembe, 09:42

Spor Toto 2’nci Lig’de 2016-17 sezonunun sona ermesinin üzerinden yaklaşık 2 ay geçmesine karşın henüz teknik direktör sorununu çözemeyen Karşıyaka’da Başkan Mutlu Altuğ, en geç pazartesi gününe kadar bir isimle anlaşacaklarını söyledi.

Atiker Konyaspor’la anlaşan Mustafa Reşit Akçay ve Ahmet Akcan’la görüşme yaptıklarını belirten Başkan Altuğ, “Bunların dışında ismi kulübümüzle anılan hiç kimseyle görüşmedik. Yeni haftada teknik direktör konusunu çözeceğiz” dedi.

Bu arada yönetim iç transferde sözleşme yenilediği futbolcularına yarın akşama kadar peşinat ödemesi gerekirken Başkan Altuğ, “Yarın olmazsa 3 Temmuz Pazartesi günü peşinat taksitlerini ödeyeceğiz” diye konuştu.

Karşıyaka, 3 Temmuz’da Folkart Yapı’dan 295 bin TL forma reklamı desteği almayı bekliyor.

Yönetim, iç transferde henüz anlaşamadığı Okan Şahingöz’e yaptığı teklifi yıllık 250 bin TL’ye yükseltti. İlk etapta 200 bin TL teklif edilen Okan, 400 bin TL istemişti. Mahmut’un da Almanya’dan dönmesi bekleniyor.