Karşıyaka Uçar Gider

05 Ocak 2017 Perşembe, 12:48

Play-Off’a kalmaları halinde 1. Lig’in en önemli favorisi olacaklarını söyleyen tecrübeli teknik adam, “Hiç bir rakibimizin bizimki gibi takımlarına yürekten bağlı bir taraftar grubu yok” dedi.

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekibi Karşıyaka’da Soner Tolungüç’ün yerine takımın başına geçen Turgut Uçar, Antalya kampında camiaya umut dolu mesajlar gönderdi. Futbolculuk döneminde formasını giyip şampiyonluk yaşadığı, teknik adam olarak da üçüncü kez görev yaptığı KSK’yi yakından tanıdığını belirten Uçar, Play- Off’a kalınması halinde en şanslı takımın Karşıyaka olacağını söyledi. Kendisinin ve Karşıyaka’nın hiçbir zaman hedefsiz olamayacağının altını çizen Uçar şu görüşlere yer verdi:

Rakiplerin önündeyiz

“Antalya’da çok iyi çalışma ortamı bulduk. Oyuncularımın hırsı ve çalışma isteği beni umutlandırıyor. Eğer ilk yarıdaki çizgiyi bozmaz ve Play-Off’a kalırsak en avantajlı takım biz oluruz. Taraftarımızla, camiamızla Play-Off’ta rakiplerimize göre bir adım önde oluruz. Karşıyaka tam bir turnuva takımıdır ve arkasında büyük bir itici gücü taraftarı var. Hep birlikte başaracağız”

Yönetimden ziyaret

Antalya Belek’te yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Karşıyaka’da 2. Başkan Yener Eyüboğlu, yöneticiler Süleyman Serdar Işıldar ve Serhat Bayülken kampa giderek teknik heyet ve oyunculara moral verdi. Işıldar ve Bayülken, “Oyuncularımız çok hırslı ve iyi çalışıyorlar. Güzel bir kamp dönemi geçiriyoruz. Her şey çok güzel olacak” dediler.