Karşıyaka’da imza zamanı

01 Temmuz 2019 Pazartesi, 09:56

Teknik patron Mesut Toros ile 2 yıllık anlaşma sağlayan Kaf-Kaf, bu hafta Mustafa, Hakan, Onur, Arif ve Bartu ile masaya oturacak

TFF 3. Lig’de mücadele edecek olan Karşıyaka’da yönetimin bu hafta sözleşmesi sona eren oyuncular kaptan Mustafa Aşan, forvetler Hakan Kuş, Bartu Umut, orta saha Arif Cılak ve sol bek Onur Kıntaş ile masaya oturup sözleşme imzalaması bekleniyor.

Vatani görevini tamamlayan ve İzmir’e gelen takım kaptanı Mustafa Aşan bugün Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı ile görüşecek ilk isim olacak. Tecrübeli oyuncu, sezon sonunda geçtiğimiz günlerde istifa eden Başkan Vekili Gökhan Şensan ile prensip anlaşmasına varmıştı. Mustafa Aşan’ın bugün imza atması bekleniyor.

DÖRT İSİM SIRADA

Mustafa Aşan ile yapılan görüşme sonrası Hakan Kuş, Onur Kıntaş, Arif Cılak ve Bartu Umut ile de masaya oturacağı öğrenildi. Kaf-Kaf’ta yönetimin fire vermeden sözleşmesi biten tüm oyuncularla tekrar anlaşması bekleniyor. Yeşil-kırmızılılar geçen sezon alt yapıdan 5 oyuncuyu A Takım’a dahil etmişti. Teknik direktörü Mesut Toros ile 2 yıllık anlaşma sağlayan Karşıyaka, 9 Temmuz’da kendi tesislerinde yeni sezon çalışmalarına başlayacak.