Karşıyaka’da Kongre Zamanı

20 Mayıs 2017 Cumartesi, 15:27

Yeşil-kırmızılı kulüpte Mutlu Altuğ’un tek aday olduğu genel kurul bugün gerçekleştirilecek
Karşıyaka’nın genel kurulu bugün Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’nda saat 18.00’de başlayacak. Yeşil-kırmızılı camiada mevcut başkan Mutlu Altuğ dışında başkan aday çıkmadı. KSK’de bugün tek liste ile seçim yapılacak. Yaşar Holding ile yaptığı bütçe görüşmelerinin ardından yeni yönetim kurma çalışmalarına hız veren Altuğ’un oluşturduğu yeni listesinde eski yönetiminden basketbol şubesinde yer alan Serdar Işıldar ve Serhat Bayülken ile voleybol şube başkanı Serkan Ergüven yer alan önemli isimler oldu.

Altuğ’un yönetiminde yer alan 2. başkan Yener Eyüpoğlu, eski basketbol şube başkanı olan Turgay Büyükkarcı ve futbol şube yöneticileri Aygün Cicibaş ile Oktay Yeşil yeni yönetimde yer almadı. Bugünkü kongredi yeni tüzük gereğince üç yılı doldurmamış üyeler oy kullanamayacak.
KSK’nin 4 bin 472 nolu üye numarasına kadar olan borçsuz üyeler sandık başına gidebilecek. Tüzüğe göre yarın yapılması gereken seçimin, tek liste olması nedeniyle bugüne alınması da oylanacak.

Mutlu Altuğ’un yeni yönetimi

Mutlu Altuğ’un listesinde, Serdar Işıldar, Bora Pehlivanlar, Serhat Bayülken, Onur Keleş, Mustafa Celep, Serkan Ergüven, Hakan Çeliker, Mete Yazıcı, Mehmet Meçin, Sefa Şahin, Yener Yenice, İlker Özer, İzzet Özgümüş, Talat Dülge. Yedekler de Mehmet Alia Çelik, Kazım Türk, Cüneyt Başak, Seyfi Gürçay, Seyhan Akıncı, İbrahim Paloğlu, Durmuş Altınkaynak, İlter Köseoğlu, Ali Yüceışık ve Hakan Güngör yer aldı.