Karşıyaka'da revizyon var

Teknik Direktör Yusuf Şimşek, Antalyaspor maçında aksayan mevkilere müdahale edecek.

05 Eylül 2014 Cuma, 12:21

Teknik Direktör Yusuf Şimşek, Antalyaspor maçında aksayan mevkilere müdahale edecek.

Mevcut kadroyu koruyup iyi takviyelerle PTT 1. Lig’e giren ancak ilk maçında Antalyaspor ile İzmir’de 1-1 berabere kalan Karşıyaka, Elazığspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Milli maç arası nedeniyle bazı günler çift antrenman yapan yeşil-kırmızı ekip, Elazığspor karşısına farklı bir kadroyla çıkacak.

İyi olan oynar
Antalyaspor karşısında genelde takımının çok iyi mücadele ettiğini ancak bazı mevkilerde değişime gidebilecenin sinyallerini veren Teknik Direktör Yusuf Şimşek, “Benim takımımda isimler değil, iyi olan oynar. Elazığspor maçında bazı değişikliklere gidebilirim” dedi. Şimşek’in Elazığ deplasmanında ön liberoda Mustafa Aşan, ileri uçta Onur Okan ve Mehmet Sıddık İstemi gibi isimlere yer vermesi bekleniyor. Öte yandan KSK, Azerbaycan Milli Takım’nın özel maçı için ülkesine giden Mahir Shukurov’dan yoksun çalışıyor. GÖKHAN ÖZYURTLU

Bal-Kes ile zorlu prova
Milli maç nedeniyle hafta sonunu maç yapmadan geçirek olan Karşıyaka, bugün Süper Lig’in yeni ekibi Balıkesirspor’la özel bir karşılaşma yapacak. Balıkesir’de oynanacak ve seyircilerin de ücret ödemeden izleyeceği mücadele saat 17.00’da Atatürk Stadı’nda başlayacak. Teknik Direktör Yusuf Şimşek’in bu maçta Elazığspor maçının provasını yapması bekleniyor. Balıkesir önünde Ahmet Arı ve Ofoedu’nun oynamasının zor olduğu öğrenildi.