Karşıyaka’nın Filedeki Konuğu Alaşehir

10 Ocak 2017 Salı, 19:04

Voleybol 1.Lig Bayanlar A Grubu’nda Karşıyaka, ligin ikinci yarısının ilk maçında Alaşehir Belediyespor’u konuk edecek.

Tamamı altyapısından yetişen oyuncularla ilk yarıda 10 galibiyet elde eden ve Playoff yarışında iddialı konuma gelen yeşil kırmızılı ekip 11 Ocak Çarşamba günü, Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’nda saat 18:00’de Alaşehir Belediyespor ile karşılaşacak.

Ligin ilk yarısında deplasmanda 3-1 kaybettikleri maçın rövanşında sahadan galibiyetle ayrılmak istediklerini belirten Voleybol Şube Aş Başkanı Önder Ülkü ‘’Sezonun ilk bölümünde müthiş bir ivme yakaladık. Verilen kısa arada da hız kesmeden çalışmalarımızı sürdürdük. Alaşehir’de ligin ilk maçında heyecanımıza yenildiğimizi düşünüyorum. Şimdi, rövanşı alıp hem galibiyet serimizi sürdürmek hem de Playoff’a dev bir adım atmak istiyoruz’’ dedi.

Bu sezon evlerinde maç kaybetmemelerinin en büyük nedeninin müthiş taraftar desteği olduğunu olduğunu söyleyen Önder Ülkü sözlerine şöyle devam etti: ‘’Kızlarımız hepsi Karşıyakalı ve taraftarımız onları inanılmaz motive ediyor. Alaşehir Belediyespor’u da bu birliktelikle eli boş yollayacağımızdan şüphemiz yok.’’

Aynı zamanda ‘’Bir Parke de Sen Köy’’ kampanyasına özel olarak ikinci yarıda tüm iç saha maçlarında protokol tribününde liste olmayacağını ve kampanyaya destek olmak isteyen herkesin 100 TL karşılığında Bir Parke de Sen Köy Destek Bileti alarak protokol tribününe girebileceğini belirten Ülkü; ‘’Camiamızdan da ‘Bir Parke de Sen Köy Destek Biletlerine’ ilgi göstereceğini umuyoruz ’’ diyerek sözlerini sonlandırdı.

Karşıyaka-Alaşehir Belediyespor maçının biletleri 10 TL’den satışa sunulacak. Karşılaşmayı öğrenci ve çocuklar ücretsiz takip edebilecekler.