Kazanmaktan Başka Düşüncemiz yok

25 Kasım 2015 Çarşamba, 18:46

Karşıyaka Futbol Takımımızın Teknik Direktörü Kemal Özdeş’in 27 Kasım Cuma günü saat:19:00’da Atatürk Stadı’nda oynuyacağımız Giresunspor maçı öncesi açıklamaları şu şekildedir:

”Geçtiğimiz hafta sonu oynadığımız maçta hak etmediğimiz bir yenilgi yaşadık. Bu bize hayal kırıklığı yarattı. Maalesef hakem hataları sonuca etki etti. 1-0 öndeyken penaltı olan bir pozisyonda ofsayt kararı verilmesi, oyun 1-1 iken oyuncuma yapılan net faulün görülmemesi bize pahalıya mal oldu. Ama her şartta geriye düştüğümüzde oyunu çevirebilmeliyiz. Şimdi bulunduğumuz yerden çok, varmak istediğimiz yere odaklanıyoruz. Önümüzde bir Ege derbisi var, bu maça eksiksiz bir şekilde hazırlanıyoruz. Artık her maçımız final niteliğinde hata yapma lüksümüz yok. Standartlarımızı yükseltmemiz gerekiyor. Kaliteli bir takıma sahibiz ve Cuma günü kazanıp iç saha başarımızı sürdüreceğiz. Başka düşüncemiz yok. Taraftarlarımızın bize daha da güvenmesini istiyorum, onların istediği seviyeye geleceğiz.

Bu arada sahamız bakımda olduğu için çalışmalarımızı Menemen’de sürdürüyoruz. Tesislerini bize tahsis ettiği için Menemen Belediyespor yetkililerinede çok teşekkür ediyoruz.”