Kemal Özedeş ile Yollar Ayrıldı

14 Aralık 2015 Pazartesi, 15:51

Cumartesi günü Yeni Malatyaspor mağlubiyeti sonunda istifa edeceğini açıklaan Teknik Direktörümüz Kemal Özdeş hakkında resmi açıklama Kulübümüzün resmi sitesinden yayınlandı. Açıklamaya şu şekilde.

“Karşıyaka Futbol Takımı Teknik Direktörü Sayın Kemal Özdeş’in sözleşmesi istifası üzerine sona ermiştir. Hocamıza, kulübümüze verdiği hizmetler için teşekkür ediyor, kendisine bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz..
Kemal Özdeş’in Karşıyaka Camiasına Mesajı;”Büyük hayallerle geldiğim Karşıyaka camiasından ayrılmanın üzüntüsünü yaşıyorum. Buraya geldiğimde, büyük bir oraganizasyonun parçası olmak, büyük bir mutluluktu benim için. Oynadığımız Göztepe maçından sonra profesyonel şubenin istifalarının ardından yaşanan güvensizlik ortamı bu sonuçları doğurdu. Çok üzgünüm, istifalardan sonra Giresun maçının ardından ayrılık kararı almıştım. Ancak daha sonra devre arasına kadar kalmak daha uygun diye düşündüm. Şimdi bu süreçte, bir değişiklik birlik ve beraberliği arttıracaktır diye düşünüyorum. Karşıyaka büyük bir çınardır ve tüm bunları atlatacak güçtedir.Takımımın yıl sonunda en kötü play-offu yakalacağına inanıyorum.Tüm futbolcularıma, kulübümüzdeki herkese ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Karşıyaka Camiası tüm güzellikleri hak ediyor.”