Kemal Özdeş Kadroda Revizyona Gidecek

23 Ekim 2015 Cuma, 13:33

Kemal Özdeş kötü gidişat nedeniyle savunma ile ileri uçta bazı oyuncuları yedeğe çekecek.
Süper Lig iddiasıyla başladığı PTT 1.Lig’de sezonda hayal kırıklığı ile başlayan ve 8. hafta sonunda 6 puanla düşme hattının içine giren Karşıyaka’da pazar günkü Vartaş Elazığspor maçı öncesi teknik heyetin radikal kararlar alacağı öğrenildi.
Teknik direktörlük görevine geldikten sonra Alanyaspor ile 2-2 berabere kalıp Kardemir Karabük’e deplasmanda 2- 1 mağlubiyet yaşayan Kemal Özdeş’in pazar günkü Vartaş Elazığspor karşısında savunmada Amisulashvili ve ileri uçta Mehmet Eren’i oynatmayacağı belirtildi.
Savunmada Gürcü stoper Amisulashvili’nin yerine cezası biten Sırp oyuncu Igor Duriç’in görev alacağı ileri ucun sağında ise son haftalarda çok eleştiri alan Mehmet Eren Boyraz’ın yerine Ömer Can Sokullu ya da Tayfun Pektürk’ün görev yapması bekleniyor. Ön liberoda cezası sona eren Zeki Yıldırım’ın Tugay Kaçar ile birlikte oynayacağı ileri uçta ise Kemal Özdeş’in tercihini Djiby Fall’dan yana değil yine 34 yaşındaki Gökhan Ünal’dan yana kullanacağı öğrenildi.
Karşıyaka-Vartaş Elazığspor maçı pazar günü Atatürk Stadı’nda 15.30’da başlayacak ve Sarper Barış Saka yönetecek. Maçın bilet fiyatları ise kapalı tribün 15 TL.