Kongre Tarihi Belli Oldu

24 Kasım 2015 Salı, 17:56

Yönetim Kurulumunun 23.11.2015 tarihinde yaptığı toplantıda Kulübümüzün Olağanüstü Kongresi’nin 22 Aralık 2015 tarihinde Saat:18:00 da Karşıyaka Evlendirme Dairesi’nde yapılmasına, bu tarihte çoğunluğun sağlanamaması durumunda ise 29 Aralık 2015 tarihinde aynı yer ve aynı saatte çoğunluk aranmaksızın yapılmasına karar verilmiştir.

Karşıyaka Nikah Sarayı’nda yapılacak kongrenin tarihinin netleştirilmesi için Karşıyaka Belediyesi’nden salonun durumu konusunda bilgi alınacağı bildirildi. Kulübe yakın çevreler seçim tarihini eleştirerek, “29 Aralık çok geç bir tarih. Önümüzde 5 hafta var. Bu süreçte futbol takımı kötü gidişi sürdürürse göreve gelecek yeni yönetim ligin ikinci yarısında büyük sıkıntı yaşar. Kongreye tek liste ile gidilmeli” uyarılarında bulundu.

Yönetim kurulu toplantısında adaylığı düşünmediğini söyleyen Başkan Erten’in futbolda hem altyapı hem de üstyapı ile ilgileneceği ifade edildi. Voleybol Şube Başkanlığı’nı bıraktığını açıklayan Ali Talak’ın istifasının kulübe ulaşmaması nedeniyle, şubeye henüz yeni bir isim atanmadı.

Kulübe maddi destek veren iş adamı Erdal Acar’ın perşembe günü İzmir’e gelip camianın etkili isimleriyle görüşeceği kaydedildi. Acar’ın, isimleri başkan adaylığı ile anılan Fatih Diniz ve Mutlu Altuğ’un yanı sıra Nazım Torbaoğlu ve Divan Kurulu Başkanı Cihan Büyükoral’la görüşme yapacağı ifade edildi.

Kaynak: Karşıyaka Haber