Korhan Yetiş Özür Diledi

11 Nisan 2016 Pazartesi, 17:44

PTT 1’inci Lig’de Göztepe yenilgisiyle kümede kalma umutları iyice azalan Karşıyaka’da Futbol Şube Yöneticisi Korhan Yetiş, sosyal medya hesabından camiadan özür diledi.

Yetiş, “29 Aralık’ta göreve geldiğimizde işimizin çok zor olduğunun farkındaydık ama hiçbir zaman bunun edebiyatını yapmadık, tam tersine sanki yeni bir sezona başlıyormuş gibi umutlu ve heyecanlıydık. Başkan Fatih Diniz başta olmak üzere tüm yönetici arkadaşlarımızla canla başla çalıştık. Elimizden geldiği kadar maddi ve manevi destek koyduk, kendimizi o kadar riske attık ki ticari hayatlarımızı dahi tehlikeye soktuk. Futbolcuları ve teknik heyeti motive etmek için her ortamda yanlarında olmaya çalıştık” dedi.

Tüm çabalarına rağmen başarılı olamadıklarını belirten Korhan Yetiş, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Bu süreçte her ortamda bize destek veren, her koşulda takımı destekleyen Çarşı Grubu’na, Taraftarlar Derneği’ne, başındaki kardeşlerime ve tüm taraftarlarımıza teşekkür ederim. Eleştirenlere de teşekkür ederim. Yaptıkları eleştirilerden hatalarımızı görme şansımız oldu, elimizden geldiği kadar dikkate almaya çalıştık. Başında da söylediğim gibi son derece iyi niyetle ve büyük umutlarla çıktığımız bu yolu malesef istemediğimiz bir şekilde tamamlamak üzereyiz. Bu işin içinde olan bir kişi olarak başaramadığım için tüm camiadan şahsım adına özür dilerim.