Son Dakika
21 Eylül 2020 Pazartesi

Kulübümüzden Bakan Kasapoğlu’na Ziyaret

18 Eylül 2019 Çarşamba, 13:09

Başkanımız Turgay Büyükkarcı, Divan Başkanımız Fatih Diniz, Genel Sekreterimiz Mehmet Yaya ve Yönetim Kurulu Üyemiz Kazım Türk; Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ederek, Karşıyaka Stadı’nın yapımına ilişkin sürdürülen son çalışmalar hakkında görüştü.

İhale aşamasında olan Karşıyaka Stadı ile ilgili çalışmaların hızlandırılacağını müjdeleyen Bakan Kasapoğlu, Karşıyaka’nın yararına olacak her projede de üzerlerine düşen ne varsa yerine getirmeye hazır olduklarını aktardı. Bakan Kasapoğlu, bulunduğumuz durumu aktaran ve ihtiyaçlarımıza yönelik sunumumuzu da detaylıca dinleyerek, notlar aldı. Projelerimiz üzerinde tek tek duruldu ve görüşüldü.

Toplantı ile ilgili görüşlerini aktaran Başkanımız Turgay Büyükkarcı, “Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, AK Parti İzmir Milletvekili Sayın Alpay Özalan’a ve AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı Sayın İsmail Çiftçioğlu’ya ilgileri ve sıcak karşılamaları için teşekkür ediyorum. Bakanımız, stat konusunda artık bir mutabakat sağlandığı için oldukça memnun oldu. Artık yalnızca ihale aşaması kaldı. Bunu hızlandırmak adına, Bakanımız ile birlikte rutin toplantılara devam edeceğiz ve ekim ayı içerisinde tekrar toplanacağız. Spor Toto Teşkilat Başkanı Sayın Bünyamin Bozgeyik’i de ziyaret ettik. Yine, uzun uzun ve detaylıca Karşıyaka’yı anlattık. Projelerimizin ilgiyle karşılanması oldukça sevindirici.” diye konuştu.

Toplantıda, AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan ve AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı İsmail Çiftçioğlu da yer aldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir